jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۵۲۵   ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

متولدین اردیبهشت: در آخر این هفته تنها نمانید. ممکن است تا حدی دستخوش حسرت گذشته‌ها شوید، ولی بهتر است اجازه ندهید که خاطرات تلخ گذشته خلق و خویتان را تنگ کند. سرحال، پرانرژی و ماجراجو هستید. این ویژگی خیلی خوب است، اما افراط در آن به ضررتان است.

متولدین خرداد: افزودن کمی تنوع و سرگرمی به زندگیتان خیلی خوب است. خود را از کسالت و یکنواختی رها کنید. می‌توانید برای این مساله تدارک یک سفر کوتاه را ببینید. بکوشید خود را با مطالعه کتاب‌های مفید سرگرم کنید و اگر بیکاری اذیتتان می‌کند در پی یافتن کارمناسبی باشید.

متولدین تیر: در این روزها در رابطه با یک موضوع کاری تعهدات لازم را از یاد نبرید. ضمنا طرف مقابلتان را از خود نرنجانید. برخورد بدبینانه را کنار بگذارید و به دیگران در حد معقول اعتماد کنید. سفری اقتصادی در پیش خواهید داشت.

متولدین مرداد: در شروع این هفته ملاقات و آشنایی با افراد جدید و غریبه برایتان جالب و مهیج خواهد بود، اما مراقب باشید وابستگی بیش از حد به کسی پیدا نکنید. در این هفته تبدیل به فردی حساس و با ملاحظه خواهید شد.

متولدین شهریور: مطمئن باشید از راه لجبازی و یکدندگی نمی‌توانید مشکلات خود را حل کنید. از سرسختگی دست بردارید و کمی نرم‌خویی به خرج دهید. به یک مسافرت کوتاه برای تجدید قوا بروید و زندگی را سخت نگیرید.

متولدین مهر: از ماجراجویی و خطر کردن بپرهیزید. همچنان به دنبال تجربه جدید خواهید بود، ولی هرگز از جستجو برای یافتن زیبایی‌های وجودی همسر یا عزیزانتان دست نکشید.

متولدین آبان: اشکال شما این است که به جای منطق از احساسات خود برای تصمیم‌گیری استفاده می‌کنید. همین مساله همواره موجب بروز مشکلاتی می‌شود. از شخصی کینه به دل دارید که فراموش کردن آن دشوار خواهد بود، اما سعی کنید کینه‌ها را به عشق تبدیل کنید.

متولدین آذر: از لاک انزوای خودتان خارج شوید و نگذارید رابطه دوستی شما با دیگران آسیب ببیند. وقت بیشتری برای بودن در کنار خانواده بگذارید و به خواسته‌های آنها توجه کنید. این هفته خبر خوشی به شما خواهد رسید.

متولدین دی: بکوشید تجربیات تلخ گذشته را که باعث ناراحتی‌تان شده فراموش کنید. به محض این‌که باور کنید اطرافیانتان قابل اعتماد هستند این حس برطرف خواهد شد. در این روزها دنیا را از دریچه چشم دیگران نگاه کنید تا ناامید نشوید.

متولدین بهمن: بعد از پشت سرگذاستن یک دوره سخت و ناراحت‌کننده آماده‌اید تا در آغاز این هفته زندگی شیرینی آغاز کنید، اگرچه با بیم و امیدهای عشق و تعهد مواجه خواهید بود.

متولدین اسفند: این هفته برای متولدین اسفند زمان بحث و جدل است، اما سعی کنید این بحث‌ها تبدیل به مناقشه نشود. در برخورد با مشکلات خوددار باشید و از عصبانیت بیهوده بپرهیزید. موقعیت شغلی شما بهبود می‌یابد. برای یکی از اعضای خانواده سفری پیش می‌آید که به نفع اوست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر