jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۵۲۵ ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

متولدین اردیبهشت: در آخر این هفته تنها نمانید. ممکن است تا حدی دستخوش حسرت گذشته‌ها شوید، ولی بهتر است اجازه ندهید که خاطرات تلخ گذشته خلق و خویتان را تنگ کند. سرحال، پرانرژی و ماجراجو هستید. این ویژگی خیلی خوب است، اما افراط در آن به ضررتان است.

متولدین خرداد: افزودن کمی تنوع و سرگرمی به زندگیتان خیلی خوب است. خود را از کسالت و یکنواختی رها کنید. می‌توانید برای این مساله تدارک یک سفر کوتاه را ببینید. بکوشید خود را با مطالعه کتاب‌های مفید سرگرم کنید و اگر بیکاری اذیتتان می‌کند در پی یافتن کارمناسبی باشید.

متولدین تیر: در این روزها در رابطه با یک موضوع کاری تعهدات لازم را از یاد نبرید. ضمنا طرف مقابلتان را از خود نرنجانید. برخورد بدبینانه را کنار بگذارید و به دیگران در حد معقول اعتماد کنید. سفری اقتصادی در پیش خواهید داشت.

متولدین مرداد: در شروع این هفته ملاقات و آشنایی با افراد جدید و غریبه برایتان جالب و مهیج خواهد بود، اما مراقب باشید وابستگی بیش از حد به کسی پیدا نکنید. در این هفته تبدیل به فردی حساس و با ملاحظه خواهید شد.

متولدین شهریور: مطمئن باشید از راه لجبازی و یکدندگی نمی‌توانید مشکلات خود را حل کنید. از سرسختگی دست بردارید و کمی نرم‌خویی به خرج دهید. به یک مسافرت کوتاه برای تجدید قوا بروید و زندگی را سخت نگیرید.

متولدین مهر: از ماجراجویی و خطر کردن بپرهیزید. همچنان به دنبال تجربه جدید خواهید بود، ولی هرگز از جستجو برای یافتن زیبایی‌های وجودی همسر یا عزیزانتان دست نکشید.

متولدین آبان: اشکال شما این است که به جای منطق از احساسات خود برای تصمیم‌گیری استفاده می‌کنید. همین مساله همواره موجب بروز مشکلاتی می‌شود. از شخصی کینه به دل دارید که فراموش کردن آن دشوار خواهد بود، اما سعی کنید کینه‌ها را به عشق تبدیل کنید.

متولدین آذر: از لاک انزوای خودتان خارج شوید و نگذارید رابطه دوستی شما با دیگران آسیب ببیند. وقت بیشتری برای بودن در کنار خانواده بگذارید و به خواسته‌های آنها توجه کنید. این هفته خبر خوشی به شما خواهد رسید.

متولدین دی: بکوشید تجربیات تلخ گذشته را که باعث ناراحتی‌تان شده فراموش کنید. به محض این‌که باور کنید اطرافیانتان قابل اعتماد هستند این حس برطرف خواهد شد. در این روزها دنیا را از دریچه چشم دیگران نگاه کنید تا ناامید نشوید.

متولدین بهمن: بعد از پشت سرگذاستن یک دوره سخت و ناراحت‌کننده آماده‌اید تا در آغاز این هفته زندگی شیرینی آغاز کنید، اگرچه با بیم و امیدهای عشق و تعهد مواجه خواهید بود.

متولدین اسفند: این هفته برای متولدین اسفند زمان بحث و جدل است، اما سعی کنید این بحث‌ها تبدیل به مناقشه نشود. در برخورد با مشکلات خوددار باشید و از عصبانیت بیهوده بپرهیزید. موقعیت شغلی شما بهبود می‌یابد. برای یکی از اعضای خانواده سفری پیش می‌آید که به نفع اوست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر