jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۰۱۷   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۵۷

تکواندو قهرمانی جهان - دانمارک

روادید تیم ملی تکواندو صادر شد

سفارت دانمارک در تهران روز دوشنبه نسبت به صدور روادید اعضای تیم ملی تکواندو ایران برای حضور در مسابقات جهانی اقدام کرد.

به گزارش مهر ، اعضای تیم ملی ایران 15 روز قبل با حضور در سفارت دانمارک برای اخذ روادید اقدام کرده بودند که این سفارت روز گذشته روادید اعضای تیم و همراهان را صادر کرد.

فدراسیون جهانی با ارسال نامه ای به کلیه کشورهایی که از طریق ثبت نام آنلاین حضور خود در این دوره از مسابقات را اعلام کرده بودند عنوان داشته تا در صورت بروز مشکل برای اخذ روادید با دبیر اجرایی مسابقات تماس گرفته و مشکل خود را رفع کنند.

برای همه اعضای تیم ملی از سوی سفارت دانمارک روادید صادر شده است، تنها 3 تن از همراهان باقی مانده اند که روز پنجشنبه ویزا می گیرند.

تیم ملی ایران ساعت 4:30 مداد جمعه راهی استانبول شده و  سپس راهی کپنهاک دانمارک می شود.

نفرات اعزامی تیم ملی ایران عبارتند از: میثم باقرِی در وزن اول، مهدی احمدی در وزن دوم، رضا نادریان در وزن سوم، محمد باقری معتمد در وزن چهارم، علیرضا نصرآزادانی در وزن پنجم، فرزاد عبدالهی در وزن ششم، یوسف کرمی در وزن هفتم و حسین تاجیک در وزن هشتم اعضای تیم مردان و فاطمه نعمتی در وزن اول، سار خوش جمال فکری در وزن دوم، سمانه شش‌پری در وزن چهارم و سوسن حاجی پور در وزن پنجم تیم زنان ایران را در مسابقات جهانی کپنهاک تشکیل می دهند.

نوزدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان 22 تا 26 مهرماه در کپنهاگ برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر