jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۰۱۷ ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۵۷

تکواندو قهرمانی جهان - دانمارک

روادید تیم ملی تکواندو صادر شد

سفارت دانمارک در تهران روز دوشنبه نسبت به صدور روادید اعضای تیم ملی تکواندو ایران برای حضور در مسابقات جهانی اقدام کرد.

به گزارش مهر ، اعضای تیم ملی ایران 15 روز قبل با حضور در سفارت دانمارک برای اخذ روادید اقدام کرده بودند که این سفارت روز گذشته روادید اعضای تیم و همراهان را صادر کرد.

فدراسیون جهانی با ارسال نامه ای به کلیه کشورهایی که از طریق ثبت نام آنلاین حضور خود در این دوره از مسابقات را اعلام کرده بودند عنوان داشته تا در صورت بروز مشکل برای اخذ روادید با دبیر اجرایی مسابقات تماس گرفته و مشکل خود را رفع کنند.

برای همه اعضای تیم ملی از سوی سفارت دانمارک روادید صادر شده است، تنها 3 تن از همراهان باقی مانده اند که روز پنجشنبه ویزا می گیرند.

تیم ملی ایران ساعت 4:30 مداد جمعه راهی استانبول شده و  سپس راهی کپنهاک دانمارک می شود.

نفرات اعزامی تیم ملی ایران عبارتند از: میثم باقرِی در وزن اول، مهدی احمدی در وزن دوم، رضا نادریان در وزن سوم، محمد باقری معتمد در وزن چهارم، علیرضا نصرآزادانی در وزن پنجم، فرزاد عبدالهی در وزن ششم، یوسف کرمی در وزن هفتم و حسین تاجیک در وزن هشتم اعضای تیم مردان و فاطمه نعمتی در وزن اول، سار خوش جمال فکری در وزن دوم، سمانه شش‌پری در وزن چهارم و سوسن حاجی پور در وزن پنجم تیم زنان ایران را در مسابقات جهانی کپنهاک تشکیل می دهند.

نوزدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان 22 تا 26 مهرماه در کپنهاگ برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر