jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۹۹۵۲   ۱۹ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

باشگاه مطبوعات علمی

Advances in therapy

این مجله از جمله مجلات بین‌المللی در زمینه پزشکی است که به چاپ مقالات در زمینه مطالعات انجام شده در پزشکی بالینی شامل تحقیقات انجام شده بر داروهای موجود در بازار و داروهایی که هنوز مراحل آزمایشی را طی می‌کنند، می‌پردازد.

این مجله ماهی یک بار منتشر می‌شود و مقالات مرجع و مروری را در خود جای می‌دهد.

یکی از اهداف این مجله، چاپ سریع مقالات است؛ به طوری که مقالات پذیرفته شده ظرف 6 4 هفته از زمان ارسال به صورتonline در دسترس قرار می‌گیرند.

این مجله کار خود را از سال 1984 آغاز کرده است و توسط Springer Healthcare به چاپ می‌رسد. چکیده مقالات پذیرفته شده نیز در تعداد زیادی از موتورهای جستجوی مقالات پزشکی قرار می‌گیرد که از آن جمله می‌توان به CAB International‌، Pubmed‌، Biological abstracts ،EMBASE و... اشاره کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر