jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۲۶۸۸۸   ۱۲ دی ۱۳۸۷  |  ۰۹:۴۴

باشگاه رئال مادرید برای به خدمت گرفتن لاوزی، پدیده آرژانتینی تیم ناپولی ایتالیا 40 میلیون یورو پیشنهاد کرد. ناپولی با درخشش چند بازیکن بویژه لاوزی، حیاتی تازه پیدا کرده است.

به گزارش گازتا دلواسپورت ، لاوزی بازیکنی با سرعت زیاد، قدرت دریبل‌زنی خوب و توانایی در بازی انفجاری است و چند باشگاه بزرگ برای جذب او به رقابت پرداخته‌اند که به نظر می‌رسد تلاش رئال مادرید پردامنه‌تر است.

2 باشگاه منچستریونایتد و چلسی نیز خواهان این بازیکن هستند. این باشگاه قبلا برای استخدام چند بازیکن جدید وارد بازار نقل و انتقالات شده بود، اما هدف اصلی آن لاوزی بوده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر