jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۹۲۱۰   ۲۷ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۹

گروه اقتصاد: تعداد بیکاران کشور انگلیس برای پنجمین ماه متوالی در ماه ژوئن افزایش یافت و به بالاترین سطح آن از زمان رکود اقتصادی اوایل دهه 90 رسید. به گزارش واحد مرکزی خبر و به نقل از رویترز از لندن، تحلیلگران معتقدند در شرایطی که شرکت‌های این کشور سعی دارند برای مقابله با رکود اقتصادی حاکم، کارکنان خود را اخراج کنند، میزان بیکاری و نیز افرادی که خواستار استفاده از مزایای بیمه بیکاری هستند، افزایش خواهد یافت. این امر در شرایطی که حزب حاکم کارگر انگلیس در نظرسنجی‌های این کشور وضع خوبی ندارد، ضربه دیگری به پیکره دولت این کشور خواهد بود.

اقتصاددانان در عین حال اعلام کردند، اوضاع بیکاری این کشور از آنچه هست نیز بدتر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر