jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۹۹۸۴   ۱۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۰

قبل از بازی پرسپولیس و سپاهان، همه از ال‌کلاسیکوی فوتبال ایران حرف می‌زدند اما بازی که تمام شد تقریبا یک بازی بی‌کیفیت به تاریخچه بازی های دو تیم اضافه شد که هیچ گلی در بر نداشت.

 
به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه جام جم نوشت: پرسپولیس با یک تساوی صفر_صفر به استقبال دربی رفت تا شرایط برای تیم یحیی، در فاصله ۶ روز تا بازی با استقلال سخت‌تر شود.  این سومین تساوی متوالی قرمزها در لیگ بیستم و پنجمین تساوی آنها در ۷ بازی ابتدای فصل بود. چنین شروع بدی را هواداران پرسپولیس در ۴ فصل اخیر به یاد ندارند.  
پرسپولیس با این تساوی با ۱۱ امتیاز از ۷ بازی در همان رده دهم باقی ماند و جایگاه پنجمی سپاهان هم با ۸ بازی و ۱۴ امتیاز تغییری نکرد. هم‌اکنون استقلال با ۱۸ امتیاز از ۹ بازی صدرنشین است.
در دیگر بازی‌های دیروز ذوب آهن در فولادشهر ۲ بر یک مغلوب تراکتورسازی شد و پیکان هم در شهر قدس با همین نتیجه از سد نساجی مازندران گذشت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر