jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۷۳۳۹   ۲۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۴

رئیس ایستگاه ۹۰ آتش نشانی تهران

دو زخمی در یک حادثه تصادف

برخورد دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر در شهرری دو مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، در پی تصادف دو دستگاه خودروی سواری در بلوار دستواره، میدان مادر، ابتدای خیابان غیبی، شاهدان این حادثه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و ضمن ارائه اطلاعات اولیه این تصادف به آتش نشانی، درخواست کمک فوری کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۹۰ را به محل حادثه رهسپار کرد.
 
دو زخمی در یک حادثه تصادف
به گفته محمد اسماعیل شریفی رئیس ایستگاه ۹۰ آتش نشانی تهران که به اتفاق آتش نشانان در محل حادثه حضوریافته بود، در مورد این تصادف گفت: یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت نامعلومی با یک دستگاه پژو پارس به شدت برخورد کرد که در اثر این تصادف یک زن ۳۷ ساله و یک مرد ۶۱ ساله از سرنشینان خودروی پراید به شدت زخمی و در داخل اتاقک خودرو گرفتار شدند.
وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از بازدید و بررسی و ایمن سازی اولیه با استفاده از ابزار تخصصی نجات، هر دو مصدوم را از داخل خودرو خارج کرده و به عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه تحویل دادند.
شریفی افزود: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده و محل حادثه را ایمن سازی کردند.
رئیس ایستگاه آتش نشانی خاطرنشان کرد: نیرو‌های آتش نشانی پس از ایمن سازی محل حادثه، خودرو‌ها را به حاشیه امن خیابان منتقل کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها