jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۹۳۶۳   ۰۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مهدی فرجی، تهیه‌کننده «نون.خ» در گفت‌وگو با مهر زمان تولید فصل دوم این سریال را بیان کرد. چه زمانی کلید می‌خورد؟ فصل دوم سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی هفته دیگر یکشنبه یا دوشنبه، ۱۰ یا ۱۱ آذر کلید می‌خورد.

کجا؟ تقریبا همه بازیگران به‌تدریج وارد کرمانشاه می‌شوند تا در زمان کلید خوردن سریال حضور داشته باشند. این سریال برای ماه رمضان سال ۹۹ روی آنتن شبکه یک می‌رود و بازیگران جدیدی نیز در آن بازی خواهند داشت. سعید آقاخانی کارگردان سریال نیز پیش از این سفرهایی به کردستان و کرمانشاه برای بازبینی لوکیشن‌ها داشته و قرار است تصویربرداری سریال از کرمانشاه آغاز شود.
فصل اول سریال نون. خ با محوریت شخصیت‌های کردزبان نوروز امسال از شبکه یک سیما روی آنتن رفت.
سعید آقاخانی شخصیت محوری این سریال را با نام نورالدین خانزاده ایفا کرد که از منطقه کردنشین کشور بود.
بازیگران: سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی، نعیمه نظام‌دوست، سیروس میمنت، شیدا یوسفی، صبا ایزدپناه، هدیه بازوند و... .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر