jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۱۵۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فصل جدید یک برنامه ویژه کودکان و نوجوانان به زودی روی آنتن می‌رود.

کدام برنامه؟ مهد پویا
چه شبکه ای؟ پویا
کی پخش میشه؟ از اوایل زمستان
چه گفته؟ سارا روستا پور، کارگردان و تهیه‌کننده برنامه درباره شروع پخش فصل جدید به فارس گفت بخش های زیادی به «مهد پویا» اضافه شده است و شیوه ساخت عروسک‌هایمان تغییر کرده است. عروسک‌هایمان بزرگ تر از قبل، اسفنجی تلویزیونی و فک‌زن شدند و همچنین پلک می‌زنند و گوش‌هایشان هم تکان می‌خورد. طراحی این پنج عروسک (فیل، خرگوش، خرس،گربه،گاو) متفاوت‌تر از گذشته شده و چهره‌هایشان هم به طور کامل تغییر کرده است. سعی کردیم عروسک‌ها متفاوت باشند تا خردسالان راحت‌تر با آنها ارتباط بگیرند. صداپیشه‌های این عروسک‌ها مثل روال قبلی کودکان هستند، با این تفاوت که از فصل قبل تا الان تغییر کردند به این دلیل که کودکانی که در فصل قبل به جای عروسک‌ها حرف می‌زدند بزرگ شدند و ما نیاز به صدای کودکانه داشتیم. به همین خاطر از صداپیشه‌های جدیدی استفاده کردیم.
آیتم جدید؟ او با اشاره به اضافه شدن بخش جدیدی به نام «خانواده پویا» به این برنامه نیز گفت: «خانواده پویا» از سه فرزند و پدر و مادرهایشان تشکیل شده است و دیالوگ خاصی ندارند. فقط در تیتراژ هر قسمت می‌آید خانواده پویا. به این شکل است که بچه‌ها همراه خانواده‌هایشان آزمایش فیزیک انجام می‌دهند، البته آزمایشی که هیچ خطری ندارد. کل این بخش یک دقیقه و نیم هست. همچنین بخش «کاردستی» نیز یکی از بخش‌های جدیدی است که به این برنامه اضافه شده است. در فصل جدید بیشتر تلاشمان بر این بوده تا از حضور خانواده در کنار کودکان و فرزندانشان استفاده کنیم. بخش «خوب ببین، خوب بشنو» نیز دیگر بخش جدید برنامه است؛ در این بخش یک سری اجزا در کنار هم قرار می‌دهیم و از بچه‌ها می‌خواهیم بگویند هر کدام از این عکس‌ها شبیه چه چیزی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر