jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۷۹۳ ۱۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دو شاخه وابسته به داعش با سرکرده جدید این گروه یعنی ابو ابراهیم الهاشمی القرشی بیعت کردند.

یکی از اینها ولایت سینا، شاخه داعش در مصر و دیگری شاخه داعش در بنگلادش بودند که در سایت‌های اینترنتی این تشکیلات با ابو‌ابراهیم الهاشمی القرشی، سرکرده جدید داعش بیعت کردند؛ این اولین نشانه از دریافت حمایت از جانب شاخه‌های جهانی این تشکیلات است. القرشی اخیرا از سوی این گروه در پی قتل ابوبکر بغدادی به عنوان رهبر جدید داعش انتخاب و با او بیعت شد. ولایت سینا تصاویری از حدود ۲۴‌جنگجوی خود در میان درختان منتشر کرد که زیر تصویر نوشته شده بود بخشی از مراسم بیعت سربازان خلافت با امیرالمومنین شیخ مجاهد ابی ابراهیم الهاشمی القرشی./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر