jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۵۴۲۶   ۱۲ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دختر جوان به دلیل مشکلات خانوادگی خود را در آران و بیدگل به آتش کشید و به زندگی‌اش پایان داد. علیرضا راحتی، مسؤول اورژانس آران و بیدگل به ایسنا گفت: ساعت ۲۲ شامگاه دوشنبه یک تماس تلفنی مبنی بر خودسوزی در شهرک صنعتی صباحی بیدگل به اورژانس گزارش شد‌.

امدادگران با حضور در آنجا متوجه شدند که آن دختر با استفاده از بنزین اقدام به خودسوزی کرده و دچار سوختگی شدیدی شده است. او به بیمارستان منتقل شد و به دلیل شدت سوختگی فوت کرد.

وی افزود: تحقیقات نشان داد که دختر جوان یک روز قبل از خودسوزی با اورژانس تماس گرفته و تهدید به خودکشی کرده است. بنابراین با پیگیری اورژانس او در بیمارستان سیدالشهدا بستری می‌شود، اما بعد از ساعتی با رضایت خانواده‌اش این دختر مرخص می‌شود. بعد از آن خانواده‌اش تصمیم می‌گیرند وی را برای ادامه درمان به مرکز تخصصی اعصاب و روان منتقل کنند که او با فرار از خانه‌شان در شهرک صنعتی صباحی، اقدام به خودسوزی مرگبار می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر