jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۳۷۳۰ ۰۳ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

گزینه قطعی پرسپولیس مشخص شد

آنته چاچیچ!

سرمربی کروات 65 ساله که سابقه کار در تیم ملی کرواسی را دارد، گزینه نهایی پرسپولیس برای پست سرمربیگری است.امروز ایرج عرب به ترکیه می‌رود تا با گزینه نهایی قرمزها یعنی چاچیچ مذاکره کند و احتمال دارد او نیز مثل برانکو قرارداد خود را در کشور همسایه ترکیه به امضا برساند.

چاچیچ 65 ساله از 23 سال قبل کار مربیگری را شروع کرد و برخلاف دوران بازی، روزهای بسیار خوبی را در پست سرمربیگری سپری کرد. او در تیم‌های مشهور لیگ کرواسی یعنی اینتر زاپرشیچ، لکوموتیو، دینامو زاگرب و... مربیگری کرد و موفق شد در سطوح مختلف لیگ کشورش، قهرمانی را تجربه کند. آنته چاچیچ همچنین در سال 2012 موفق شد با دیناموزاگرب در لیگ کرواسی دبل کند. آخرین دوره مربیگری چاچیچ در تیم ملی کرواسی رقم خورد. پس از اخراج نیکو کواچ، چاچیچ جای او را در تیم کرواسی گرفت و موفق شد به یورو 2016 راه پیدا کند. کرواسی با چاچیچ موفق شد در جام ملت‌های اروپا اسپانیا را شکست دهد و به عنوان سرگروه به مرحله حذفی برود اما در مرحله یک هشتم نهایی کروات‌ها مغلوب کریستیانو رونالدو و تیم ملی پرتغال شدند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند.نکته قابل توجه درباره این مربی صاحب سبک این است که او هیچ‌گاه در فوتبال آسیا مربیگری نکرده و خروجش از اروپا به کار در تیم ملی بزرگسالان و جوانان لیبی مربوط می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر