jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۳۴۲۷   ۰۲ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از انهدام باند ارسال محموله تریاک به لندن خبر داد.

به گزارش جام‌جم، سردار حسین مهری، دیروز در جمع خبرنگاران گفت: پلیس فرودگاه‌های کشور در سه ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته در بحث کشفیات انواع مواد مخدر ۷۲ درصد رشد داشته است. همچنین بازداشتی‌ها در این مدت نسبت به سال گذشته ۴ درصد افزایش یافته است.
وی درباره انهدام یک باند قاچاق مواد مخدربه لندن نیزافزود: در این پرونده فردی قصد داشت مواد مخدر را از فرودگاه شیراز در پوشش محموله صنعتی به لندن ارسال کند که با هماهنگی پلیس ایران و انگلیس در لندن دستگیر و از این فرد ۲۵ کیلوگرم تریاک کشف شد. با توجه به این که محموله به شکل پستی ارسال شده بود فرد ارسال‌کننده نیز در ایران شناسایی و دستگیر شد. همچنین بقیه اعضای این باند هم در کشور مبدا و هم کشور مقصد بازداشت شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر