jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۱۳۱۳۱   ۰۱ تير ۱۳۹۸  |  ۱۴:۵۸

رییس سازمان اورژانس خبر داد؛

۱۱۹۷ مصدوم در تصادفات هفته گذشته

رییس سازمان اورژانس کشور گفت: هفته گذشته در مجموع ۳۸۷ حادثه ویژه در سامانه مرکز مدیریت عملیات بحران (EOC) ثبت شد که در این حوادث ۱۱۹۷ نفر مصدوم شدند.

۱۱۹۷ مصدوم در تصادفات هفته گذشته

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، دکتر پیرحسین کولیوند درباره آمار تلفات حوادث در هفته گذشته اظهار کرد: از مجموع 1197 نفر مصدوم حوادث ویژه، 1105 نفر توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده و 92 نفر نیز در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند همچنین 157 نفر در این حوادث جان خود را از دست دادند.

وی افزود: از مجموع 387 حادثه ویژه ثبت شده طی هفته گذشته،172 مورد حوادث ترافیکی که معادل 44 درصد از کل حوادث ثبت شده است و 215 مورد حوادث غیر ترافیکی معادل 56 درصد از کل حوادث ثبت شده است.

رییس سازمان اورژانس کشور تصریح کرد: در طول هفته گذشته، 120 مصدوم در 86 ماموریت، توسط اورژانس هوایی به مراکز درمانی انتقال یافتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر