jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۱۸۸۴ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

هنوز نمایش عمومی «جان ویک 3» به پایان هفته اول خود نرسیده بود که سازندگانش خبر تولید قسمت چهارم آن را هم اعلام کردند!

اما این اعلام خبر با یک شگفتی دیگر همراه بود. کمپانی برادران وارنر حتی زمان اکران عمومی
جان ویک 4 را هم تعیین و اعلام کرد! به این ترتیب، دیدار تماشاگران با ماجراجویی‌های جدید شخصیت جان ویک در 21 می 2021 خواهد بود.
هنوز معلوم نیست کیانو ریوز در قالب شخصیت جان ویک در چهارمین قسمت این اکشن دلهره‌آور به چه ماجراجویی‌هایی دست خواهد زد. علت این که فیلمنامه‌نویس این قسمت انتخاب نشده و تهیه‌کنندگان فیلم به‌دنبال یک نویسنده تازه نفس و خلاق هستند، این است که جان ویک به عنوان یک بزن بهادر بازنشسته، وارد یک ماجراجویی تازه با گروهی از آدم‌های بد و شرور خواهد شد.
در پایان داستان سومین قسمت جان ویک، ریوز در حالی که گلوله خورده و در پشت بامی به دنبال نجات جان خود است، رها می‌شود. اما مشخص است که او زنده می‌ماند و می‌تواند ماجراجویی‌هایش را در قسمت‌های بعدی این اکشن پرتنش دنبال کند! منتقدان نقدهای مثبتی روی قسمت سوم جان ویک نوشتند و تماشاگران سینما در سراسر جهان در سه روز اول نمایش عمومی فیلم، حدود صد میلیون دلار برای تماشای آن پول پرداخت کردند./ ددلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر