jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۱۴۵ ۲۷ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

درام دلهره آور «شکاف» به معنی بازگشت پیروزمندانه شامالان به دنیای سینما بود. موفقیت بالای مالی و انتقادی فیلم، او را دوباره به صورت چهره محبوب منتقدان و تماشاگران درآورد. نکته جالب هزینه های پایین این فیلم بود. شکاف با هزینه اندک 9 میلیون دلاری اش، توانست 138 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کند. تماشاگران سینما در دیگر کشورهای دنیا هم، 141میلیون دلار برای دیدن آن پول پرداخت کردند. تحلیل گران اقتصادی سینما با عنایت به رقم کلان جهانی 379میلیون دلاری شکاف، آن را گنج پرسود کمپانی یونیورسال معرفی کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر