jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۲۶۹۶   ۱۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

استقبال ویژه از احسان

حاج صفی 3 میلیارد گرفت و آمد؟

احســــــــــــــــان حـــــــاج صفـــــــی، هافبک - مدافع تیـــــــم ملـــــــی به‌صورت رسمی به تراکتورسازی ملحق شد تا التماس‌های سرمربی سپاهان به او کارساز نباشد! احسان که سابقه بازی در تراکتور را دارد، با وجود پیشنهاد خوب این باشگاه ترجیح داد دیگر به اصفهان نرود.

به محض رسمی شدن انتقال او به باشگاه تبریزی، در کانال‌های اصفهانی و همینطور پیج‌های اینستاگرامی، انتقادهایی از این بازیکن شد. مدیر برنامه‌های احسان یعنی محمودرضا فاضلی با توجه به رابطه خوبی که با زنوزی مالک باشگاه تراکتور داشت، از ابتدا موافق این انتقال بود. در جریان مذاکرات مشخص شد پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه تراکتورسازی به مراتب بهتر از سپاهان است. این باشگاه حاضر نبود بیش از 5/4میلیارد تومان به احسان بدهد ولی تراکتورسازی رقم را به مراتب بالاتر برد. حالا شایعات از انتقال هفت میلیارد تومان حاج صفی به تبریز خبر می‌دهند. گویا این بازیکن سه میلیارد از پول خود را هم در ابتدا گرفته است.

انتقال حاج صفی به تراکتورسازی باعث شد تا این تیم قدرتمندتر شود. آنها مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را هم جذب کرده‌اند. حالا رامین رضائیان هم در آستانه امضای قرارداد با این باشگاه است. تراکتورسازی در واقع می‌خواهد یک تیم ملی بسازد. حاج صفی یکشنبه شب وارد تبریز شد و بیش از هزار هوادار به استقبال این بازیکن رفتند. او از دیدن این جو یکه خورده بود.

حاج صفی اما خیلی زود تبریز را ترک کرد. این بازیکن هم جزو دعوت شده‌ها به تیم ملی است و به همین خاطر بعد از اردوی تیم ملی به صورت رسمی در تمرینات تراکتور حاضر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر