jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۹۰۷۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در هفته بیست و هفتم لیگ یک فوتبال کشور، صدرنشین این رقابت‌ها متحمل شکست شد تا رقابت تیم‌های بالای جدول برای صعود به لیگ برتر داغ‌تر شود. تیم نفت مسجد سلیمان که در خانه میزبان گل گهر سیرجان بود بازی را با نتیجه 2 بر یک واگذار کرد و اگرچه همچنان با 53 امتیاز به تنهایی در صدر قرار دارد، اما فاصله‌اش با رقبا بسیار کم شده است. فجرسپاسی یکی دیگر از تیم‌های بالانشین نیز راه‌آهن رده آخری را با نتیجه 7 بر یک در هم کوبید تا با امید بیشتری بازی‌های آینده را انجام دهد. نتایج بازی‌های این هفته به این شرح است:

راهآهن یک ـ فجر سپاسی 7 / اکسین البرز صفر ـ ماشینسازیتبریز صفر/ ملوان صفر ـ ایرانجوان بوشهر صفر/ گل گهرسیرجان 2 ـ نفت مسجدسلیمان یک/ مس کرمان2 ـ مس رفسنجان یک/ برق جدید شیراز صفر ـ نساجی مازندران یک/ شهرداری تبریز 3 ـ صبای قم یک/ شهرداری ماهشهر یک ـ بادران تهران یک

بازیهای هفته 28

شنبه 26 اسفند

مس رفسنجان ـ نساجی مازندران/ ماشینسازیتبریز ـ ملوان/ فجر سپاسی ـ برق جدید شیراز/ صبای قم ـ مس کرمان/ بادران تهران ـ اکسین البرز (15:00)/ ایرانجوان بوشهر ـ راهآهن / نفت م.سلیمان ـ شهرداری ماهشهر(15:15)

دوشنبه 28 اسفند

خونه به خونه ـ گل گهرسیرجان/ آلومینیوم اراک ـ شهرداری تبریز (15:00)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر