jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۱۳۰۱۷ ۲۵ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در ابتدای فصل، استقلال به‌راحتی نوشیدن یک لیوان آب، کاوه رضایی را از دست داد. رضایی در استقلال یک ستاره واقعی به نظر می‌رسید.

کسی که جدا از گلزنی، در امر گلسازی نیز به تیمش کمک شایانی میکرد و توانست یکی از موثرترین بازیکنان فصل شانزدهم لقب بگیرد. بعد از جدایی کاوه از استقلال، علیرضا منصوریان تلاش کرد با سجاد شهباززاده، جای خالی این بازیکن را پر کند که سجاد جواب نداد و به صورت خودکار، علی قربانی جای کاوه را گرفت. قربانی هم به لحاظ فنی نشان داده در حد و اندازههای بازی در استقلال نیست. درست مثل حسن بیت سعید که شماره 7 را پوشید، اما همان هفتههای ابتدایی مشخص شد نمیتواند بار خط حمله استقلال را که یکی از مهمترین تیمهای ایران است به دوش بکشد. جابر انصاری هم یک بازی در میان خوب بود و سایر بازیکنان هم توانایی آنچنانی برای بازی در پیشانی خط حمله را نداشتند از جمله فرشید اسماعیلی که بخشی از فصل را به خاطر مصدومیت از دست داد و سپس مهاجم نوک نشد. این طور شد که استقلال بهرغم روحیه خوب با شفر، در ساختن یک جانشین برای کاوه ناموفق بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر