jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۰۵۳۶   ۲۱ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

گزارشی از بازیکنان و مربیانی که هنوز تیم ندارند

ستاره‌های بدون تیم

فصل نقل و انتقالات رقابت‌های لیگ برتر تا 15شهریور ماه جریان دارد، اما آنچه مشخص است، شاید تغییرات کوچکی در تیم‌های لیگ برتری اتفاق بیفتد. خیلی از باشگاه‌ها بازیکنان مورد نظر را گرفته‌اند و در حال حاضر در اردوهای آماده‌سازی هستند. به همین دلیل بعید است دست به تغییرات بزنند و بازیکن جدید جذب کنند. در این مطلب به بازیکنان و مربیانی اشاره شده که در لیگ برتر هفدهم احتمالا بدون تیم خواهند ماند؛ ‌بازیکنانی که روزی از ستون‌های اصلی تیم‌هایشان بودند و اتفاقا بعضی از آنها قراردادهای میلیاردی می‌بستند.

آندرانیک تیموریان

آندو فصل قبل با استقلال قرارداد امضا کرد، اما به دلیل مشکلاتی که برای این تیم پیش آمد، راهی ماشین‌سازی شد تا یک فصل نه‌چندان خوب را در این تیم سپری کند. او که دیگر به تیم ملی هم دعوت نمی‌شود، از ماشین‌سازی به نفت رفت، اما اوضاع نه چندان خوب این تیم باعث شد تا تیموریان امسال انگیزه‌ای برای ماندن در نفت نداشته باشد. او در حال حاضر عضو هیچ تیمی نیست.

سامان نریمان جهان

بازیکنی که به پرسپولیس آمده بود تا دوباره احیا شود، کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرد. او یکی از نیمکت نشینان ثابت بود و در حال حاضر، منتظر دریافت رضایت نامه اش برای انتقال به تیم دیگری است.

بهنام برزای

آینده درخشان او در خطر است. بازیکنی که خیلی‌ها بر این عقیده بودندکه می‌تواند تا سال‌های سال بدرخشد، از روزی که از استقلال جدا شده بدون تیم مانده است. او که از مهره‌های مورد اعتماد علی منصور بود با این که توانایی بالایی دارد، هنوز نتوانسته با تیمی قرارداد ببندد.

محمد آرام‌طبع

یکی از بازیکنانی است که می‌گفتند برانکو اعتقاد ویژه‌ای به او دارد، اما اگر این‌طور بود این فصل هم در پرسپولیس می‌ماند. محمد امین آرام‌طبع هنوز به تیمی ملحق نشده و باید دید که در روزهای آینده چه اتفاقی برایش خواهد افتاد.

محسن بنگر

مدافع تراکتورسازان که با امیر قلعه‌نویی به اختلاف خورد و از این تیم جدا شد، همچنان بدون تیم است. او خودش اعلام کرده فعلا دوست ندارد از فوتبال خداحافظی کند و این احتمال وجود دارد که پیشنهادی داشته باشد. با این حال هنوز خبری در رسانه‌ها در خصوص این بازیکن وجود ندارد.

امید عالیشاه

محرومیت تراکتورسازی باعث شد تا وضعیت عالیشاه روی هوا باشد‌. او ناچار است برای ادامه سربازی اش راهی فجر سپاسی شود یا در ملوان بماند که در لیگ برتر حضور ندارد.

احمد نوراللهی

نوراللهی هم وضعیتی مشابه عالیشاه دارد. با این تفاوت که او می‌تواند کسری از خدمت بگیرد و از اواخر شهریور ماه یا اوایل مهرماه برای پرسپولیس بازی کند.

آرش افشین

زمانی از پدیده‌های فوتبال ایران بود، اما کارت‌های پایان خدمت و مصدومیت‌های پی در پی اجازه نداد مثل سابق بدرخشد. او فصل قبل به استقلال تهران آمد و خیلی زود رضایت‌نامه گرفت و راهی استقلال خوزستان شد، اما برای لیگ برتر هفدهم هنوز پیشنهاد تازه‌ای دریافت نکرده است.

پدیده فوتبال ایران اوایل دهه 90، بعد از ابطال کارت سربازی‌اش و مصدومیت‌های پی در پی دیگر آن بازیکن موفق سابق نشد و بعد از حضور نه‌چندان موفق در استقلال‌ تهران و خوزستان، برای این فصل پیشنهادی از تیم‌های لیگ برتری نداشته و فعلا به دور از لیگ برتر است.

هاشم بیک‌زاده، میلاد می‌داوودی، امیر ارسلان مطهری، وحید طالب‌لو، محمد نصرتی، مهرداد طهماسبی، مصطفی اکرامی و شهاب کرمی دیگر بازیکنانی هستند که همچنان تیم ندارند.

در میان مربیان لیگ برتری هم حسین فرکی، نعیم سعداوی، صمد مرفاوی، خداداد عزیزی، نادر دست نشان، فیروز کریمی، رسول خطیبی و فرهاد کاظمی نفراتی هستند که امسال هدایت هیچ تیمی را تا این لحظه بر عهده ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر