خواننده آلبوم «خاطرات گمشده» با تأکید بر اینکه یک قطعه موفق نتیجه همفکری بین سازندگان آن است، گفت: در آلبوم جدیدم کمتر آهنگسازی کرده‌ام.
کد خبر: ۱۰۳۲۷۰۸
فریدون آسرایی در تدارک آلبومی جدید

به گزارش جام جم آنلاین، فریدون آسرایی در گفت و گو با میزان گفت: در روند تولید یک قطعه موسیقی خواننده، آهنگساز و ترانه سرا باید با یکدیگر تعامل داشته باشند.

خواننده موسیقی پاپ افزود: بیشتر آثار موسیقایی که موفقیت قابل ملاحظه‌ای به دست آوردند و نزد مخاطبان از محبوبیت قابل توجهی برخوردار هستند، نتیجه یک همکاری و تعامل بی نظیر بین سازندگان آن اثر بوده است.

خواننده آلبوم موسیقی «عشق یعنی» تصریح کرد: در تمامی حوزه‌ها، یک خروجی موفق نتیجه یک همکاری و همفکری موفقیت آمیز بین فعالان درآن عرصه است که حوزه موسیقی نیز از این موضوع جدا نیست.

وی افزود: با تعامل بین اعضای سازنده یک اثر موسیقایی، نسبت به اثر دلخواه یک نوع واقع بینی و درک متقابل ایجاد می‌شود و افراد از انتظارات یکدیگر آگاه می‌شوند.

آسرایی همچنین یادآور شد: زمانی که آهنگساز، ترانه سرا و خواننده به عنوان سه ضلع مثلث با یکدیگر برای تولید یک قطعه موسیقی فعالیت می‌کنند، تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با در نظر داشتن تجربه‌های موفق قبلی، اثری را تولید کنند که تا اندازه زیادی مورد استقبال مخاطبان موسیقی قرار بگیرد.

وی با اشاره به آلبوم جدید خود توضیح داد: تولید قطعه‌های آلبوم جدید و انتخاب آن‌ها هنوز به مرحله نهایی نرسیده و هم‌اکنون مشخص نیست که چه آثاری قرار است در جدیدترین اثر موسیقایی من وجود داشته باشد.

خواننده آلبوم «غریبه» خاطرنشان کرد: آهنگسازی قطعه‌ها در آلبوم جدید را بیشتر آهنگسازان دیگر بر عهده داشتند و تعداد آثاری که از ملودی‌های ما در این آلبوم وجود دارد، نسبت به آلبوم‌های قبلی کمتر است. همچنین نمی‌توان برای انتشار آلبوم جدید زمانی را در نظر گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها