jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۱۴۹۰۰   ۱۴ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به این‌که از 28 اسفند تا 11 فروردین، 21 هزار نفر با سامانه 137 تماس گرفته‌اند، گفت: بیش از 14 هزار نفر از تورهای گردشگری استفاده کردند.

به گزارش ‌مهر، فرزاد هوشیار پارسیان درباره خدمات گردشگری شهرداری تهران در نوروز امسال، گفت: امسال در صد نقطه از شهر تهران ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی داشتیم. در این ایستگاه‌ها بسته‌های تهران‌گردی ارائه می‌شد و درون این بسته‌ها یک نقشه تهران‌گردی بعلاوه مهندسی تورهای تهران‌گردی و مراکز تخفیف‌دار شهر معرفی شده بود.

وی تورهای تهران‌گردی را یکی از مهم‌ترین اقدامات ستاد گردشگری در نوروز امسال دانست و افزود: در ایام نوروز 24 تور تهران‌گردی طراحی کردیم. از این تورها بیش از ده تور به باغ موزه دفاع مقدس و ده تور مربوط به ارگ تهران و حصار ناصری مربوط به قلب تاریخی تهران و منطقه 12 بود. 14 تور هم اماکن گردشگری برج میلاد، برج آزادی و برج طغرل بود که پرطرفدارترین تور بود.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به این‌که بازدید از اماکن جدید گردشگری تهران مثل باغ موزه دفاع مقدس، پل طبیعت، دریاچه شهدای خلیج‌فارس و... هم به صورت ویژه در قالب تور طراحی شده بود، تصریح کرد: میانگین قیمت تورها برای هر نفر 20 هزار تومان بود و 21 هزار نفر با سامانه 137 تماس گرفتند تا از این تورها استفاده کنند.

به گفته هوشیار پارسیان، پنج تور یک روزه، 9 تور نیم روزه، 10 تور قلب تاریخی تهران و تورهای پیاده‌روی برای اولین بار در تورهای نوروزی گنجانده شد‌ و تورهای سبز تحت عنوان تورهای گردشگری دوچرخه‌سواری در میدان مشق و میدان ارگ از تورهای گردشگری دوچرخه‌سواری بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر