jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۸۷۰۰   ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

احتمال لژیونر شدن قهرمانان ووشوی ایران از چند سال قبل وجود داشت، اما این روزها این رویا به واقعیت پیوست و خواهران افسانه‌ای بعد از یک سال موفقیت در ووشو این روزها مشغول تمرین برای تیم چانگ چونگ در لیگ ووشو چین هستند.

خبر لژیونر شدن الهه و سهیلا منصوریان بازتاب گسترده‌ای در میان رسانه‌های مختلف داشت. پیش از این پیشنهادی که برای الهه رسیده بود از مبارزه‌اش با حجاب خبر می‌داد که در لیگ ووشوی زنان چین حجاب مجاز نیست و به همین دلیل موضوع دو سال قبل پیچیده شده بود. همان موقع مبلغ قرارداد الهه هم مساله مهمی بود که وی همان مبلغی را می‌گرفت که با درآمدش در ووشوی ایران یکسان بود، بنابراین داستان لژیونری یکی از خواهران افسانه‌ای ووشو در همان سال ناتمام ماند.

سال 95 اما برای خواهران منصوریان پر از اتفاقات خوب و موفقیت بود. شهربانو به مدال طلای جام‌جهانی ساندا و قهرمانی آسیا رسید، الهه سکوی قهرمانی آسیا را در چین تایپه زیر پای خود دید و سهیلا مدال برنز قهرمانی آسیا را تصاحب کرد و اینک الهه و سهیلا امسال را با خبر لژیونری تمام می‌کنند. آنها قرار است راهی لیگ برتر چین شوند که معتبرترین لیگ ووشو در جهان است. این دو خواهر در حالی قرار است راهی چین شوند که نخستین لژیونرهای ووشو به‌شمار می‌روند. قرارداد خواهران منصوریان با تیم چانگ چونگ سه ماهه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر