jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۴۸۵۹۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۴

پس از مشکلاتی که گلکسی نوت 7 های سامسونگ بوجود آوردند،سامسونگ به ناچار فراخوانی برای تعویض این فبلت های خود صادر کرد. حالا سامسونگ ادعا می کند که 50% گلکسی نوت 7 ها در آمریکا تعویض شده اند. بنابراین سامسونگ خواهد توانست نفسی به راحتی بکشد و از این جنجال جان سالم به در برد. اما متاسفانه به نظر می رسد موضوع به اینجا ختم نمی شود، چرا که فبلت های جایگزین هم به نوبه خود دارای مشکلاتی هستند.

نوت7 های جایگزین هم دردسرساز شدند!

به گزارش جام جم آنلاین از تک‌شات ، تعدادی از کاربران در کره جنوبی نسبت به این گوشی های جایگزین شکایاتی را مطرح کرده اند. این مشکلات شامل داغ شدن بیش از حد و همچنین تخلیه شارژ باتری گوشی ها است. خوشبختانه در این بین خبری از انفجار نیست، اما به نظر می رسد دردسرهای جدیدی برای سامسونگ در راه است.

هنوز مشخص نیست که آیا این مشکل در تمامی گوشی های جایگزین وجود دارد یا گریبان تعدادی از آنها را گرفته است. یکی از سخنگویان سامسونگ اظهار کرده که این مشکلات هیچ ربطی به باتری های جایگزین شده ندارند و فقط هم در تعداد معدودی از گلکسی نوت 7 های جدید گزارش شده اند.

امیدواریم که اظهارات سامسونگ صحت داشته باشد، چرا که این کمپانی نمی تواند با یک فراخوان دیگر آبروی خود را به خطر بیاندازد. هنوز گزارشی از خارج از کره جنوبی در این خصوص ثبت نشده است و شاید بتوان به گفته های سامسونگ اعتماد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر