jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۴۸۵۹۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۴

پس از مشکلاتی که گلکسی نوت 7 های سامسونگ بوجود آوردند،سامسونگ به ناچار فراخوانی برای تعویض این فبلت های خود صادر کرد. حالا سامسونگ ادعا می کند که 50% گلکسی نوت 7 ها در آمریکا تعویض شده اند. بنابراین سامسونگ خواهد توانست نفسی به راحتی بکشد و از این جنجال جان سالم به در برد. اما متاسفانه به نظر می رسد موضوع به اینجا ختم نمی شود، چرا که فبلت های جایگزین هم به نوبه خود دارای مشکلاتی هستند.

نوت7 های جایگزین هم دردسرساز شدند!

به گزارش جام جم آنلاین از تک‌شات ، تعدادی از کاربران در کره جنوبی نسبت به این گوشی های جایگزین شکایاتی را مطرح کرده اند. این مشکلات شامل داغ شدن بیش از حد و همچنین تخلیه شارژ باتری گوشی ها است. خوشبختانه در این بین خبری از انفجار نیست، اما به نظر می رسد دردسرهای جدیدی برای سامسونگ در راه است.

هنوز مشخص نیست که آیا این مشکل در تمامی گوشی های جایگزین وجود دارد یا گریبان تعدادی از آنها را گرفته است. یکی از سخنگویان سامسونگ اظهار کرده که این مشکلات هیچ ربطی به باتری های جایگزین شده ندارند و فقط هم در تعداد معدودی از گلکسی نوت 7 های جدید گزارش شده اند.

امیدواریم که اظهارات سامسونگ صحت داشته باشد، چرا که این کمپانی نمی تواند با یک فراخوان دیگر آبروی خود را به خطر بیاندازد. هنوز گزارشی از خارج از کره جنوبی در این خصوص ثبت نشده است و شاید بتوان به گفته های سامسونگ اعتماد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر