jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۹۳۰ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شهروندی از بندرترکمن: در محدوده شهر ما سیگنال شبکه خبر سیما دریافت نمی‌شود، از مسئولان صدا وسیما می‌خواهیم این مشکل را حل کنند.

جمع کثیری از شهروندان: علت تغییر نرم‌افزار مالیاتی حقوق توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی چیست؟ زیرا این نرم‌افزار ایرادات بسیاری دارد که خود کارمندان اداره مالیات نیز جوابگوی این تغییرات نرم افزاری نیستند.

آقای اینانلو: اتحادیه آرایشگری یکی از آرایشگاه‌های منطقه شکوفه را به علت نرخ ارزان جریمه کرده است. چرا؟ آیا این جریمه‌ها خود باعث افزایش گرانی نمی‌شود؟

آقای محمدی از تهران: سرویس‌های بهداشتی دبستان دخترانه نبی اکرم(ص) در خیابان آیت‌الله سعیدی از نظر بهداشتی وضع اسفباری دارند و حتی دانش‌آموزان از این سرویس‌ها استفاده نمی‌کنند، به مسئولان مدارس نیز اعتراض کردیم ولی هیچ اقدامی برای رفع این مشکل انجام نشد.

از مسئولان آموزش و پرورش می‌خواهیم نظارتی روی این مدرسه‌ها داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر