jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۲۴ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نامزد جمهوریخواهان آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور در حمله جدید خود به پناهجویان مدعی شد که این افراد حملاتی مشابه 11 سپتامبر را رقم خواهند زد.

به گزارش ایندیپندنت، دونالد ترامپ در جدیدترین اظهارات خود مدعی شده پناهجویانی که وارد آمریکا می‌شوند با خود گوشی‌های تلفنی را حمل می‌کنند که این گوشی‌ها متعلق به گروه تروریستی داعش است.

ترامپ گفت: پناهجویانی که با گوشی‌های داعش وارد آمریکا می‌شوند، حملات 11 سپتامبر را تکرار خواهند کرد. پناهجویان با گوشی‌هایی وارد آمریکا می‌شوند که پرچم داعش بر آنها نقش بسته و این گروه هزینه‌های مخابراتی آنان را تامین می‌کند. این پناهجویان آه در بساط ندارند، ولی تلفن همراه دارند. چه کسی این گوشی‌ها را شارژ می‌کند؟

ترامپ از هیلاری کلینتون، رقیب دموکرات خود نیز انتقاد کرده و هشدار داد که سیاست‌های مهاجرتی وی آمریکا را به خطر خواهد انداخت.

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که جمهوریخواهان هنوز برای حمایت از ترامپ به‌عنوان نامزد نهایی به توافق نرسیدند و روز گذشته اعلام شد جمهوریخواهان به رهبری میت رامنی، تلاش‌های جدیدی را برای کنار گذاشتن ترامپ آغاز کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر