jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۴۸ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

قربانی از مشکین‌شهر: طرح بیمه کشاورزی در سال 94 در بیشتر استان‌ها اجرا شد ولی هنوز در استان اردبیل هیچ اطلاع رسانی نشده است.

حسنیان از شاهین‌شهر: در خیابان استقلال، میدان آزادی شهر شاهین‌شهر، چهارراهی وجود دارد که همیشه باعث تصادف ماشین‌ها با سرعت بالا می‌شود، از مسئولان می‌خواهیم فکری به حال این چهارراه کنند.

یک شهروند از تهران: دوربرگردان‌های خیابان شیخ بهایی بسیار غیرکارشناسی طراحی و ساخته شده که باعث ترافیک سنگین در این خیابان شده است. از شهرداری منطقه می‌خواهیم چاره‌ای بیندیشد.

شهروندی از کنگاور: چندماه است که یارانه من را به علت داشتن چند ماشین قطع کرده‌اند؛ درحالی که بنده هیچ ماشینی ندارم. چرا؟

طاهری‌وفا از شهریار: چرا برای دریافت وام تعویض تاکسی‌های فرسوده، بانک‌ها آنقدر سخت‌گیری می‌کنند و دولت هیچ حمایتی از این قشر نمی‌کند؟ بهتر نیست جای ضامن، خود خودرو در رهن بانک باشد؟

علمشاهی از اندیشه: حدود 40روز است که تلفن منزلمان قطع است و هرروز برای علت‌یابی این قطعی به مخابرات می‌روم، ولی هنوز هیچ پاسخی از مسئولین مخابرات دریافت نکرده‌ام.‌

پاسخ به یک پیام

در پی درج پیامی در هشتم اردیبهشت امسال با عنوان «عدم پارکینگ» روابط عمومی شهرداری منطقه 3 تهران با ارسال نامه‌ای عنوان کرد: احداث بوستان باغ ایرانی در کنار مزایا و منافع قابل توجه، منشا بروز برخی مشکلات ترافیکی در محدوده ده‌ونک شده است.

از این‌رو این منطقه در نظر دارد نسبت به احداث فضای پارک موردنیاز در شعاع مناسب از بوستان اقدام نماید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر