jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۱۷۲   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد عکاس که سال 93 همسرش را به خاطر خیانت به قتل رسانده بود، پس از بخشش از سوی خانواده همسرش بزودی از جنبه عمومی جرم محاکمه می‌شود.

به گزارش میزان، عصر روز اول مهر93 مردی با مراجعه به ماموران کلانتری 108 نواب ادعا کرد همسرش را به قتل رسانده است. این مرد مدعی شد ساعتی قبل با ضربات چاقو همسرش را به قتل رسانده است.

مرد همسرکش در بازجویی‌های اولیه در مورد روز حادثه گفت: 19 سال قبل با لیلا ازدواج کردم که حاصل این ازدواج یک پسر 18 ساله است. در یک عکاسی کار می‌کنم و زندگی‌مان خوب بود. تا این که چندی قبل یکی از همسایه‌ها مدعی شد همسرم با یک مرد ارتباط دارد. ابتدا باور نکردم و به همین دلیل خانه‌مان را عوض کرده و در خیابان مرتضوی ساکن شدیم.

روز حادثه با پسرم به دانشگاه رفتیم. هنگام برگشت به خانه متوجه شدم مردی غریبه در داخل خانه است. با او درگیر شدم، اما پسر جوان فرار کرد. چند روز کنترلی روی اعصابم نداشتم تا این که همسرم را کشتم.

با تکمیل تحقیقات، کیفرخواست مرد قاتل صبح دیروز صادر شد و متهم با توجه به رضایت اولیای دم بزودی از جنبه عمومی جرم محاکمه می‌شود./ میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر