jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۱۷۲ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد عکاس که سال 93 همسرش را به خاطر خیانت به قتل رسانده بود، پس از بخشش از سوی خانواده همسرش بزودی از جنبه عمومی جرم محاکمه می‌شود.

به گزارش میزان، عصر روز اول مهر93 مردی با مراجعه به ماموران کلانتری 108 نواب ادعا کرد همسرش را به قتل رسانده است. این مرد مدعی شد ساعتی قبل با ضربات چاقو همسرش را به قتل رسانده است.

مرد همسرکش در بازجویی‌های اولیه در مورد روز حادثه گفت: 19 سال قبل با لیلا ازدواج کردم که حاصل این ازدواج یک پسر 18 ساله است. در یک عکاسی کار می‌کنم و زندگی‌مان خوب بود. تا این که چندی قبل یکی از همسایه‌ها مدعی شد همسرم با یک مرد ارتباط دارد. ابتدا باور نکردم و به همین دلیل خانه‌مان را عوض کرده و در خیابان مرتضوی ساکن شدیم.

روز حادثه با پسرم به دانشگاه رفتیم. هنگام برگشت به خانه متوجه شدم مردی غریبه در داخل خانه است. با او درگیر شدم، اما پسر جوان فرار کرد. چند روز کنترلی روی اعصابم نداشتم تا این که همسرم را کشتم.

با تکمیل تحقیقات، کیفرخواست مرد قاتل صبح دیروز صادر شد و متهم با توجه به رضایت اولیای دم بزودی از جنبه عمومی جرم محاکمه می‌شود./ میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر