jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۲۶۰   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

لیلا رجبی (دوشنبه 30 فروردین) 18 آوریل 1983 در ویتبسک بلاروس به دنیا آمد، اما حالا یک ایرانی تمام‌عیار است. تاتسیانا ایلیوشچانکا که سال 2002 در پرتاب وزنه عنوان پنجمی رقابت‌های جوانان جهان را به دست آورد و یک بار هم نایب‌قهرمان اروپا شد، در سال ۸۶ با پیمان رجبی، دونده ایرانی ازدواج کرد و پس از دریافت تابعیت ایرانی و گرایش به دین اسلام، با نام لیلا رجبی در بوشهر زندگی تازه‌ای را آغاز کرد؛ یک زندگی شیرین و سرشار از موفقیت.

دو بار قهرمانی در رقابت‌های داخل سالن آسیا در سال‌های 2009 و 2010، دو بار قهرمانی در رقابت‌های غرب آسیا در سال‌های 2010 و 2012 و یک قهرمانی در رقابت‌های سال 2013 کشورهای اسلامی در کنار حضور در المپیک 2012 و شکستن رکورد ایران ازجمله مهم‌ترین افتخارات این بانوی پرتابگر با پرچم ایران است.

وقتی از لیلا خواستیم یک خاطره از روز تولدش بگوید گفت: اول تشکر می‌کنم که به یاد من بودید. در تمام این سال‌ها بهترین کادوی تولد را از همسرم پیمان گرفتم. آن زمان ما هنوز ازدواج نکرده بودیم و من در بلاروس بودم. به همین خاطر روزها را یکی پس از دیگری می‌شمردم تا هدیه پیمان از طریق پست به دست من برسد. در کودکی هم علاقه زیادی به کادوی تولد داشتم. به همین خاطر از چند روز قبل از روز تولدم با برادرم تمام خانه را می‌گشتیم به این امید که بتوانیم هدیه‌ای را که پدر و مادرم برای من خریده‌اند، پیدا کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر