jamejamnashriyat
نشریات جام ورزشی بانوان کد خبر: ۸۹۴۲۶۰ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

لیلا رجبی (دوشنبه 30 فروردین) 18 آوریل 1983 در ویتبسک بلاروس به دنیا آمد، اما حالا یک ایرانی تمام‌عیار است. تاتسیانا ایلیوشچانکا که سال 2002 در پرتاب وزنه عنوان پنجمی رقابت‌های جوانان جهان را به دست آورد و یک بار هم نایب‌قهرمان اروپا شد، در سال ۸۶ با پیمان رجبی، دونده ایرانی ازدواج کرد و پس از دریافت تابعیت ایرانی و گرایش به دین اسلام، با نام لیلا رجبی در بوشهر زندگی تازه‌ای را آغاز کرد؛ یک زندگی شیرین و سرشار از موفقیت.

دو بار قهرمانی در رقابت‌های داخل سالن آسیا در سال‌های 2009 و 2010، دو بار قهرمانی در رقابت‌های غرب آسیا در سال‌های 2010 و 2012 و یک قهرمانی در رقابت‌های سال 2013 کشورهای اسلامی در کنار حضور در المپیک 2012 و شکستن رکورد ایران ازجمله مهم‌ترین افتخارات این بانوی پرتابگر با پرچم ایران است.

وقتی از لیلا خواستیم یک خاطره از روز تولدش بگوید گفت: اول تشکر می‌کنم که به یاد من بودید. در تمام این سال‌ها بهترین کادوی تولد را از همسرم پیمان گرفتم. آن زمان ما هنوز ازدواج نکرده بودیم و من در بلاروس بودم. به همین خاطر روزها را یکی پس از دیگری می‌شمردم تا هدیه پیمان از طریق پست به دست من برسد. در کودکی هم علاقه زیادی به کادوی تولد داشتم. به همین خاطر از چند روز قبل از روز تولدم با برادرم تمام خانه را می‌گشتیم به این امید که بتوانیم هدیه‌ای را که پدر و مادرم برای من خریده‌اند، پیدا کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر