jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۶۱۷۸۱   ۱۴ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید از اتومبیل جدیدش رونمایی کرد.

رونالدو و اتومبیل جدیدش +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که حذف رئال مادرید از کوپا دل ری جنجال زیادی به پا کرده است، در حالی که پرز رییس باشگاه و بنیتس سرمربی این تیم تحت فشار شدیدی قرار دارند و در حالی که اخبار جدایی رونالدو از رئال روز به روز به واقعیت بیشتر نزدیک می شود رونالدو بدون توجه به این اتفاقات از بنز گران قیمت و لوکس خود در تمرینات تیمش رونمایی می کن. رونالدو که همواره به اتومبیل های لوکس و بسیار گران قمیتی همچون بوگاتی، لامبورگینی و بنتلی علاقه نشان می داد اینبار به سراغ یکی از برترین برندهای دنیای اتومبیل رفته است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها