پشتیبانی از لمس سه بعدی

نسخه جدید مرورگر کروم منتشر شد

ویژگی 3D touch مدتی است که در نسخه جدید تلفن همراه آیفون منتشر شده است اما تاکنون توسط مرورگر کروم پشتیبانی نمی شده است. جدیدترین نسخه این مرورگر اکنون از این قابلیت بهره مند است.
کد خبر: ۸۵۶۰۶۳
نسخه جدید مرورگر کروم منتشر شد

به گزارش جام جم کلیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعاتی پیش گوگل نسخه بتای کروم برای پلتفرم iOS را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده و پشتیبانی از ویژگی 3D Touch را نیز به آن افزوده است البته گوگل هنوز به شکل رسمی این موضوع را تایید نکرده اما همین الان با ثبت نام در صفحه ای مشخص، قادر به دریافت نسخه بتایی که مشمول ویژگی یاد شده است خواهید بود.

پیش از این در مورد قابلیت 3D Touch در آیفون 6S برایتان گفته ایم و حالا مرورگر توسعه یافته از سوی گوگل نیز از این ویژگی پشتیبانی به عمل آورده و قادر هستید با ایجاد فشار بیشتر روی نمایشگر و آیکون این مرورگر، منوهای تازه ای را باز کنید و یک راست به محل مورد نظر خود در اپ یاد شده بروید.

برای دریافت نسخه بتای کروم، باید از طریق TestFlight وارد عمل شوید چرا که نسخه های بتا معمولا در خود اپ استور جایی ندارند. پس از دریافت TestFlight و ثبت نام در طرح دریافت بتای کروم، قادر به استفاده از این مرورگر خواهید بود.

نسخه های بتای کروم از سوی گوگل، پیش از این در اختیار توسعه دهندگان ویندوز، مک و اندروید قرار می گرفتند در حالی که توسعه دهندگان iOS از این مزیت محروم بودند و اکنون تقریبا می توان گفت که اولین باری است که گوگل نسخه بتای کروم را در اختیار توسعه دهندگان این پلتفرم نرم افزاری قرار می دهد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها