jamejamclick
کلیک شبکه کد خبر: ۸۱۵۷۷۰ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۱:۳۰

شرکت مایکروسافت از شب گذشته یعنی پنجشنبه ۱۸ تیرماه، نسخه جدید آفیس برای مک را ابتدا برای کاربران آفیس ۳۶۵، در دسترس قرار داده است.

نسخه مک آفیس ۲۰۱۶ مایکروسافت  منتشر شد

آفیس ۲۰۱۶ برای مک که نسخه‌های جدید Word، Excel، PowerPoint، Outlook و OneNote را شامل می‌شود، از روز پنجشنبه برای ۱۳۹ کشور و در ۱۶ زبان در دسترس قرار گرفته است. این بسته‌ی جدید که جایگزین آفیس ۲۰۱۱ در مک می‌شود، از سال ۲۰۱۵ به صورت پیش‌نمایش عمومی، در دسترس بوده است.

افرادی که از آفیس ۳۶۵ استفاده می‌کردند، زودتر می‌توانند آفیس ۲۰۱۶ را دریافت کنند. بنا به گفته مقامات، مایکروسافت آپدیت‌ها و قابلیت‌های جدید آفیس ۲۰۱۶ برای مک را حداقل در هر سه‌ماهه ارائه خواهد کرد.

مشتریانی از آفیس ۳۶۵ که مشترک واجد شرایط این محصول بودند، یعنی از Offie 365 Home، Office 365 Personal، Office 365 ProPlus و تعدادی از مشتریان که از طرح سازمانی آفیس ۳۶۵ استفاده می‌کردند و اجازه دانلود برنامه‌هایش را به صورت محلی داشتند، می‌توانند از طریق صفحه حساب کاربری ۳۶۵ خود، به دانلود آفیس ۲۰۱۶ برای مک بپردازند. دانش آموزان و والدینی که در طرح‌های آموزشی آفیس ۳۶۵ قرار داشتند نیز می‌توانند تحت اشتراک خود، آفیس ۲۰۱۶ برای مک را دانلود کنند.

در مردادماه، این شرکت آفیس ۲۰۱۶ را برای کاربرانی از مک که قرار است به صورت توده‌ای به لایسنس کردن این برنامه بپردازند (مثل سازمان‌ها و شرکت‌ها) برای دانلود در مرکز لایسنس توده‌ای برای آفیس ۳۶۵، قرار خواهد داد. کاربران آن آفیس ۲۰۱۶ برای مک را به علت پرداخت حق عضویت، به صورت رایگان دریافت می‌کنند.

بنا به گفته سخنگویان مایکروسافت، آفیس ۲۰۱۶ در شهریور برای افرادی که مایل به خرید همیشگی (بدون پرداخت حق عضویت) هستند از طریق فروشندگان امکان‌پذیر خواهد شد. مقامات مایکروسافت، هنوز قیمت این نسخه را اعلام نکرده‌اند.

برای افرادی که درباره انتشار نسخه‌های بعدی آفیس کنجکاو هستند، نسخه کامل آفیس ۲۰۱۶ برای ویندوز و برنامه‌هایی نظیر Word، PowerPoint، OneNote و Outlook برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر و ویندوز ۱۰ موبایل، هر دو در حال آماده شدن هستند. این برنامه‌ها در روز انتشار خود ویندوز ۱۰ یعنی هفتم مردادماه از حالت پیش‌نمایش خارج شده و به صورت عمومی برای ویندوز ۱۰ در دسترس خواهد بود. مقامات تأیید کرده‌اند که نسخه کامل آفیس ۲۰۱۶ برای ویندوز، در پاییز امسال از حالت آزمایشی خارج شده و به صورت رسمی در دسترس قرار خواهد گرفت. (فارنت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر