jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۸۴۸۳۱   ۱۷ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۸

نیروهای ارتش سوریه توانستند شهرک و پادگان نظامی المسطومه را در اطراف شهر ادلب به کنترل خود درآورند.

پیشروی ارتش سوریه در ادلب

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی العالم این شهرک مشرف بر تپه‌های اطراف شهر ادلب است. گروه های مسلح پیش از این از سیطره خود بر این شهرک خبر داده بودند.

پس از ورود تروریست های جبهه النصره به شهر ادلب و آواره کردن سکنه این شهر درگیری ها در اطراف ادلب به اوج خود رسیده است. این تروریست ها تلاش می کنند برخی از روستاها و شهرک های اطراف شهر ادلب را به کنترل خود درآورند.

تروریست ها از سیطره بر شهرک المسطومه خبر داده بودند. اما اکنون ارتش سوریه تپه های راهبردی مشرف بر شهر ادلب را به کنترل خود درآورده است و به عملیات خود در هدف قرار دادن اماکن تجمع گروه های مسلح ادامه می دهد.

نیروهای ارتش سوریه در اطراف شهر ادلب ابتکار عمل را در اختیار دارند و مواضع خود را در تپه های اطراف این شهر تثبیت کرده اند و همه عناصر مسلح در ادلب در تیررس نیروهای ارتش قرار دارند. ارتش سوریه همه تجهیزات لازم را برای بازپس گیری شهر ادلب از تروریست ها در اطراف این شهر مستقر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهر باطل بر گفتمان سازش

مهر باطل بر گفتمان سازش

آنچه امروز در نوار غزه رخ می‌دهد تکان‌ دهنده است. شهادت ده‌ها انسان بیگناه، از جمله تعدادی از کودکان در حملات وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس، بار دیگر ماهیت این رژیم منحوس و نامشروع را مقابل همگان افشا کرده است.

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر