jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۷۷۸۹۶   ۱۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۳:۲۱

شب «خسرو شکیبایی» در آخرین روزهای ماه اسفند برگزار می‌شود.

شب «خسرو شکیبایی» برگزار می‌شود

در آخرین روزهای سال چهره‌های سرشناس سینما و هنر کشور به یاد خسرو شکیبایی گرد هم می‌آیند.

و پس از اجرای مراسم یادمان این هنرمند، به تماشای بخشهایی از فیلم «ساکن صحرای سکوت» به کارگردانی الهام قره خانی -مهرتاش مهدوی و به تهیه‌کنندگی استاد جمشید مشایخی - سید هادی منبتی و رضا رشیدپور می‌نشینند.

این مراسم در روز سه‌شنبه 19 اسفند در پردیس سینمایی قلهک ساعت 19 برگزار خواهد شد.

خسرو شکیبایی بازیگر سینما و تئاتر ایران در سال 1387 از دنیا رفت. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها