jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۹۱۱   ۰۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۸

پیشنهاد کوئینزپارک رنجرز به سرمربی تیم ملی فوتبال

کی روش به لیگ برتر انگلیس باز می‌گردد؟

جام جم ورزشی: باشگاه لیگ برتری کوئینزپارک رنجرز انگلیس به کارلوس کی‌روش برای هدایت این تیم پیشنهاد داده است.

کی روش به لیگ برتر انگلیس باز می‌گردد؟

بر اساس اخبار منتشر شده باشگاه لیگ برتری کوئینزپارک رنجرز انگلیس به کارلوس کی‌روش سرمربی سابق رئال مادرید اسپانیا و فعلی تیم ملی ایران برای هدایت این تیم پیشنهاد داده است.

انتشار پیشنهاد این تیم لیگ برتری که در حال حاضر در رده هفدهم جزیره قرار دارد در شرایطی است که در حال حاضر کریس رمزی به طور موقت هدایت این تیم را برعهده گرفته است.

رمزی در هفته‌های گذشته جایگزین هری ردنپ شد که پیش از این از هدایت کوئینزپارک رنجرز استعفا کرده بود و در صورتی که بتواند روند رو به رشدی با رنجرز داشته باشد و بتواند این تیم را در لیگ برتر نگه دارد، می‌تواند این شانس را داشته باشد تا سرمربی باقی بماند.

با این حال تونی فرناندس رئیس کوئینزپارک رنجرز در صدد جایگزینی سرمربی پرتغالی 61 ساله ایران به جای هری ردنپ است.

مربی باتجربه پرتغالی و دستیار الکس فرگوسن در منچستر یونایتد هنوز با تیم ملی ایران قرار دارد؛ اما در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ایران، تیم تحت رهبری وی در مرحله یک‌چهارم نهایی حذف شده است و با این شرایط می‌تواند بازگشت وی به لیگ برتر انگلیس قابل درک باشد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها