jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۱۹۱۰   ۲۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۰

جام جم ورزشی: با شکایت امیر قلعه نویی، حسین کعبی به دادسرا احضار شد.

قلعه نویی از کعبی شکایت کرد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، حسین کعبی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران که فصل گذشته در استقلال خوزستان بازی می‌کرد چندی پیش مصاحبه تندی را علیه امیر قلعه‌نویی انجام داد و در اظهارات خود سرمربی استقلال را به شدت مورد انتقاد قرار داده و در نهایت صحبت‌هایی انجام داد که منجر به شکایت امیر قلعه‌نویی از وی شد. بعد از گذشت چند ماه از این اتفاق دادسرای فرهنگ و رسانه حسین کعبی را احضار کرده و حتی احضاریه وی را در روزنامه‌های کثیرالانتشار به چاپ رسانده است. در متن این احضاریه آمده احضار متهم در پرونده این بازپرسی با شکایت اردشیر قلعه‌نویی مشهور به امیر قلعه‌نویی به اتهام نشر اکاذیب و افترا و توهین تحت تعقیب می‌باشد. نظر به اینکه متهم فوق مجهول‌الامکان می‌باشد بدین وسیله ابلاغ می‌گردد تا ظرف مدت 20 روز جهت دفاع از اتهام انتسابی در این بازپرسی حاضر شوند در غیر این صورت طبق مقررات قانونی اتخاذ تصمیم خواهد شد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها