jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۵۹۷۱۹ ۲۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۰

تابستان سال گذشته میلادی بود که گوگل رسما از سرویس دامنه‌های اینترنتی خود پرده‌برداری کرد. حال پس از گذشت چندین ماه از معرفی این سرویس، فاز تست بتا آن در به صورت اختصاصی در آمریکای شمالی آغاز شده است.

آغاز به کار سرویس دامنه‌های گوگل

به گزارش جام جم کلیک: تابستان سال گذشته میلادی بود که گوگل رسما از سرویس دامنه‌های اینترنتی خود پرده‌برداری کرد. حال پس از گذشت چندین ماه از معرفی این سرویس، فاز تست بتا آن در به صورت اختصاصی در آمریکای شمالی آغاز شده است.

گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهند که گوگل از طریق ارسال دعوت‌نامه‌هایی محدود، به عده‌ای از کاربران برگزیده‌ی خود اجازه‌ی تجربه سرویس دامنه‌های گوگل (گوگل دامینز) را در فاز بتا داده است. سرویس مذکور، یک پلتفرم ساخت، خرید و فروش دامنه‌های اینترنتی است که گوگل سعی دارد با استفاده از آن، از سودجویی برخی از وب‌سایت‌های ارائه دامنه و کاربران اینترنتی جلوگیری کند.

در حال حاضر برخی از شرکت‌های ثالث هم‌چون اسپاتیفای، ووردپرس و ... در فاز بتا این برنامه با گوگل همکاری می‌کنند و به کاربران خدمات ارائه می‌دهند. گفته می‌شود که هم‌اکنون می‌توان برای هر دامنه اینترنتی بیش از صد آدرس ایمیل ساخت و در آینده‌ای نه‌چندان دور، این تعداد افزایش خواهد یافت. گوگل این وعده را داده است که در هنگام خارج شدن این طرح از حالت بتا بسته (Close Beta) امکانات بیشتری به آن افزوده شود و کمپانی‌های ثالث بیشتری به ارائه خدمات در آن بپردازند.

منبع: ایسکانیوز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر