jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۵۹۷۱۹   ۲۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۰

تابستان سال گذشته میلادی بود که گوگل رسما از سرویس دامنه‌های اینترنتی خود پرده‌برداری کرد. حال پس از گذشت چندین ماه از معرفی این سرویس، فاز تست بتا آن در به صورت اختصاصی در آمریکای شمالی آغاز شده است.

آغاز به کار سرویس دامنه‌های گوگل

به گزارش جام جم کلیک: تابستان سال گذشته میلادی بود که گوگل رسما از سرویس دامنه‌های اینترنتی خود پرده‌برداری کرد. حال پس از گذشت چندین ماه از معرفی این سرویس، فاز تست بتا آن در به صورت اختصاصی در آمریکای شمالی آغاز شده است.

گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهند که گوگل از طریق ارسال دعوت‌نامه‌هایی محدود، به عده‌ای از کاربران برگزیده‌ی خود اجازه‌ی تجربه سرویس دامنه‌های گوگل (گوگل دامینز) را در فاز بتا داده است. سرویس مذکور، یک پلتفرم ساخت، خرید و فروش دامنه‌های اینترنتی است که گوگل سعی دارد با استفاده از آن، از سودجویی برخی از وب‌سایت‌های ارائه دامنه و کاربران اینترنتی جلوگیری کند.

در حال حاضر برخی از شرکت‌های ثالث هم‌چون اسپاتیفای، ووردپرس و ... در فاز بتا این برنامه با گوگل همکاری می‌کنند و به کاربران خدمات ارائه می‌دهند. گفته می‌شود که هم‌اکنون می‌توان برای هر دامنه اینترنتی بیش از صد آدرس ایمیل ساخت و در آینده‌ای نه‌چندان دور، این تعداد افزایش خواهد یافت. گوگل این وعده را داده است که در هنگام خارج شدن این طرح از حالت بتا بسته (Close Beta) امکانات بیشتری به آن افزوده شود و کمپانی‌های ثالث بیشتری به ارائه خدمات در آن بپردازند.

منبع: ایسکانیوز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها