jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۵۹۷۱۹   ۲۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۰

تابستان سال گذشته میلادی بود که گوگل رسما از سرویس دامنه‌های اینترنتی خود پرده‌برداری کرد. حال پس از گذشت چندین ماه از معرفی این سرویس، فاز تست بتا آن در به صورت اختصاصی در آمریکای شمالی آغاز شده است.

آغاز به کار سرویس دامنه‌های گوگل

به گزارش جام جم کلیک: تابستان سال گذشته میلادی بود که گوگل رسما از سرویس دامنه‌های اینترنتی خود پرده‌برداری کرد. حال پس از گذشت چندین ماه از معرفی این سرویس، فاز تست بتا آن در به صورت اختصاصی در آمریکای شمالی آغاز شده است.

گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهند که گوگل از طریق ارسال دعوت‌نامه‌هایی محدود، به عده‌ای از کاربران برگزیده‌ی خود اجازه‌ی تجربه سرویس دامنه‌های گوگل (گوگل دامینز) را در فاز بتا داده است. سرویس مذکور، یک پلتفرم ساخت، خرید و فروش دامنه‌های اینترنتی است که گوگل سعی دارد با استفاده از آن، از سودجویی برخی از وب‌سایت‌های ارائه دامنه و کاربران اینترنتی جلوگیری کند.

در حال حاضر برخی از شرکت‌های ثالث هم‌چون اسپاتیفای، ووردپرس و ... در فاز بتا این برنامه با گوگل همکاری می‌کنند و به کاربران خدمات ارائه می‌دهند. گفته می‌شود که هم‌اکنون می‌توان برای هر دامنه اینترنتی بیش از صد آدرس ایمیل ساخت و در آینده‌ای نه‌چندان دور، این تعداد افزایش خواهد یافت. گوگل این وعده را داده است که در هنگام خارج شدن این طرح از حالت بتا بسته (Close Beta) امکانات بیشتری به آن افزوده شود و کمپانی‌های ثالث بیشتری به ارائه خدمات در آن بپردازند.

منبع: ایسکانیوز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر