تردد کامیون و تریلی در محور کرج - چالوس ممنوع است

محدودیت های ترافیکی آخر هفته

پلیس راهور ناجا با انتشار اطلاعیه ای، محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی روزهای پایانی هفته جاری را اعلام کرد.
کد خبر: ۶۹۶۲۳۳
محدودیت های ترافیکی آخر هفته

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس راهور ناجا، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 25 تیر ماه تا ساعت 24 روز شنبه 28 تیر ماه در محورهای کرج، چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 27 تیر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 17:30 تا 24 همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع تریلر و کامیون ها از محور کرج - چالوس همچنان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز شنبه 27 تیر ماه از میدان امیرکبیر کرج تا دهانه شمالی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است.

پلیس راهور ناجا، تردد کلیه تریلرها از این محور را همچنان ممنوع اعلام کرده است.

تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه از این محور ممنوع خواهد بود.

تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 از آب اسک به رودهن (محدوده مشا) بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد کلیه تریلرها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 24 روزهای جمعه و شنبه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

رانندگان وسایل نقلیه ای که در طول مسیر دارای محدودیت در حرکتند، موظفند به نحوی برنامه ریزی و تردد کنند که قبل از ساعت اجرای محدودیت از جاده عبور کنند، در غیر اینصورت از حرکت آنان جلوگیری بعمل می آید.

رانندگان وسایل نقلیه باربری و حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی هنگامی که فاقد بار هستند در محورهایی که محدودیت تردد کامیون و کامیونت و تریلر اعمال می شود، مجاز به تردد نیستند.

همچنین مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و88255555 (10 خط) بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز کشور هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها