jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۷۶۴۵۳   ۰۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۹

باز کردن مغازه با اموال سرقتی

پیر دزدان شرق تهران دستگیر شد

در پی کسب اخبار واصله از منابع اطلاعاتی و همچنین ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر اینکه توسط فرد یا افرادی به منازلشان دستبرد زده شده است، پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران تخصصی کلانتری 156 افسریه قرار گرفت.

پیر دزدان شرق تهران دستگیر شد

با تشکیل پرونده تحقیقات ماموران آغاز و عملیات پلیسی جهت شناسایی عاملان سرقت​های اخیر آغاز شد.

در خلال تحقیقات پلیسی ردپای یکی از مالخران اموال مسروقه در آدرس افسریه بین 15 متری شناسایی شد و عوامل تخصصی کلانتری 156 افسریه در حوالی ‏آدرس مذکور به تعقیب و مراقبت سوژه اقدام کردند که در همین حین جوانی حدودا 25 ساله از داخل پارک با یکدستگاه رادیاتور خودرو بر دوش خارج شد و به مغازه‌ای مراجعه کرد.

جوان سارق در ‏حال قیمت گذاری رادیاتور با صاحب مغازه بود که به محض مشاهده ماموران متواری و از اتوبان افسریه به ‏طرف دیگر اتوبان متواری شد لذا فرد صاحب مغازه دستگیر و خود را «قدرت» 53 ساله ‏ معرفی کرد که طی بازدید از داخل مغازه مقادیر قابل توجه ای اموال منزل و لوازم خودرو، موتورسیکلت که اغلب اموال نو و فابریک بودند، کشف شد.

متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های فنی قرار گرفت که مشخص شد وی سرکرده باند سارقان منزل در شرق تهران است و فرد متواری یکی از نوچه‌هایش بوده است.

متهم هم اکنون جهت تحقیقات بیشتر برای شناسایی دیگر همدستانش و همچنین کشف میزان و دامنه فعالیت مجرمانه اش در اختیار کارآگاهان قرار دارد.

سرگرد یوسفوند رییس کلانتری 156 افسریه از شهروندان ساکن در محدوده شرق پایتخت خواست چنانچه از منازل و خودروی آنان از ابتدای امسال سرقت شده است جهت شناسایی اموال و پیگری موضوع شکایت خود به کلانتری 156افسریه مراجعه کنند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها