jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۳۹۲۵۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۰

وبسایت مجمع جهانی اقتصاد تصویری از محمد جواد ظریف منتشر کرده که سبب نوشتن یادداشتی نیز به قلم وزیر امور خارجه در فیسبوکش شده. عکس پرسنلی و متن کوتاه او را در ادامه ببینید و بخوانید.

جام جم سرا: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه، در فیسبوک خود نوشت: اگر دوست داشتید راجع به برنامه‌ها و شخصیت‌های شرکت کننده در اجلاس امسال بیشتر بدانید می‌توانید به سایت مجمع جهانی اقتصاد مراجعه کنید. اگر به سایت مراجعه کردید و اسم مرا جست‌و‌جو نمودید از دیدن عکس جوانی من تعجب نکنید.‌‌ همان عکس ۱۸ سال قبل را استفاده کرده‌اند که در سوابقشان بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر