jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۳۹۲۵۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۰

وبسایت مجمع جهانی اقتصاد تصویری از محمد جواد ظریف منتشر کرده که سبب نوشتن یادداشتی نیز به قلم وزیر امور خارجه در فیسبوکش شده. عکس پرسنلی و متن کوتاه او را در ادامه ببینید و بخوانید.

جام جم سرا: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه، در فیسبوک خود نوشت: اگر دوست داشتید راجع به برنامه‌ها و شخصیت‌های شرکت کننده در اجلاس امسال بیشتر بدانید می‌توانید به سایت مجمع جهانی اقتصاد مراجعه کنید. اگر به سایت مراجعه کردید و اسم مرا جست‌و‌جو نمودید از دیدن عکس جوانی من تعجب نکنید.‌‌ همان عکس ۱۸ سال قبل را استفاده کرده‌اند که در سوابقشان بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر