سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با اینکه برابر نفت بد بودیم، اما می‌توانستیم این تیم را شکست دهیم.
کد خبر: ۶۳۱۶۰۳
دایی: بد بودیم اما می‌توانستیم ببریم

سایت جام جم ورزشی- علی دایی در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر نفت تهران گفت: در طول 90 و چند دقیقه بازی، نفت موقعیت زیادی نداشت هرچند ما هم خیلی خوب نبودیم. با اینکه بد بودیم اما معتقدم که می‌توانستیم حریف را شکست دهیم. از هوادارانمان هم تشکر می‌کنم که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند و امیدوارم لایق باشیم در بازی‌های بعد جبران کنیم.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید چرا رضا حقیقی عصبانی بازی می‌کرد، گفت: این نظر شماست و به نظر من اصلا عصبی نبود و در نیمه اول خوب بازی نکرد. او به نظر من جزو سه هافبک دفاعی برتر ایران است و در نیمه دوم خیلی بهتر بازی کرد. کل تیم ما در نیمه اول خوب نبود. به هیچ عنوان از بازی بازیکنانم راضی نیستم.

وی ادامه داد: نفت که جزو تیم‌هایی است که گل‌های زده زیادی دارد برابر ما موقعیت زیادی نداشت و نیلسون هم حتی یک بار واکنش نشان نداد. ما امروز تنها 45 دقیقه توانستیم بازی نسبتا خوبی به نمایش بگذاریم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره صحبت‌های گل‌محمدی درباره اینکه حق تیمش در این بازی حداقل یک گل بوده است، گفت: نظر ایشان محترم است اما باید ببینیم دروازه‌بان ما چه موقعیت‌هایی را گرفت و دروازه‌بان آنها مجبور به چه واکنش‌هایی شد.

دایی درباره آخرین وضعیت مهرداد کفشگری نیز گفت: متاسفانه دست او شکسته و مایکی از بازیکنان خوبمان را از دست داده‌ایم. امروز چند بازیکن خوبمان را نداشته‌ایم و از تیم امید چند نفر را اضافه کرده بودیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها