jamejamnashriyat
نشریات قاب کوچک کد خبر: ۶۱۵۸۳۵ ۲۵ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۸

بهروز شعیبی که بیشتر در تلویزیون فعالیت داشته و ساخت فیلم‌های تلویزیونی شاخصی را در پرونده دارد، در یکی دو سال اخیر با اولین فیلم بلند سینمایی‌اش (دهـلیز) در جمع سینمایی‌ها مورد توجه قرار گــــرفت و به خاطر بازی در این فیلم برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر در بخش نوعی نگاه شد.

اما او یک‌بار دیگر به خانه اولش برگشته و فیلم ‌تلویزیونی «روزهای آخر اسفند» را کلید زده است. این فیلم محــــصول مشترک سیما فیلم و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران است و در آن سعید پورصمیمی، سیما تیرانداز، علی دهکردی، محمدرضا هدایتی، گلاره عباسی، ترلان پروانه، سیامک ادیب و سروش صحت بازی می‌کنند.

از نکات قابل توجه روزهای آخر اسفند، همکاری مجدد سیدمحمد رضوی با شعیبی است که دهلیز او را نیز تهیه کرده بود.

فیلم تلویزیونی شعیبی به چند رابطه خانوادگی در آخرین روزهای سال می‌پردازد؛ روابطی که قرار است به نو شدن بینجامد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر