jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۵۸۰۶۳۹   ۲۸ تير ۱۳۹۲  |  ۱۴:۳۱

مأموران شهرداری هنگام جمع‌آوری زباله، یک کودک شیرخوار زنده را از سطل زباله خارج کردند!

به گزارش افکارنیوز، چند روز پیش ماموران شهرداری در یک سطل زباله از داخل یک کیسه نایلونی کودک شیر خواری را پیدا کردند و این کودک شیر خوار در اختیار سازمان بهزیستی مازندران قرار گرفت. مدیر این مجموعه گفت که این کودک را بهزیستی بزرگ خواهد کرد.
همچنین این مسئول بهزیستی از کودکی به نام ابوالفضل نام برد که به دلیل نامهربانی پدر و مادرش دستش را از دست داده بود و هم اکنون در بهزیستی عمر خود را سپری می‌کند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها