jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۷۲۵۶۵   ۲۹ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۱

پس از بازگشت تیم ملی به ایران؛

منصوریان: کروش دیگر یک ایرانی است

علیرضا منصوریان مربی تیم ملی فوتبال پس از بازگشت تیم ملی به ایران پیروزی تیم ملی مقابل کره را بزرگ ترین اتفاق فوتبالی ده سال اخیر ایران خواند.

منصوریان: کروش دیگر یک ایرانی است


علیرضا منصوریان در فرودگاه بین المللی امام (ره)، اظهار کرد: خوشحالی مردم پس از این پیروزی چیزی شبیه ملبورن بود و نشان می‌داد که چقدر این برد برای مردم ایران مهم است. مخصوصا به خاطر صحبت‌های مربی کره غرور مردم جریحه دار شده بود و بچه‌ها دلاوری بیش از حد به خرج دادند تا دل مردم را خوشحال کنند.

وی درباره حال سرمربی کره پس از باخت به ایران گفت: فکر کنم استعفا کرده و خبر دیگری از او ندارم.

منصوریان ادامه داد: بردن کره و سرگروه شدن افتخار بزرگی بود و بچه‌های تیم ملی هنوز در خوشحالی حضور در جام جهانی هستند و نمی‌دانند که چه کار بزرگی انجام داده‌اند. خوشبختانه فوتبال را از بایکوت بعد از سال 2006 بیرون آوردند و این کار بسیار بزرگی است.

وی درباره اینکه بعد از این باید چه کار کنیم بیان کرد: باید فدراسیون در برنامه‌های کی‌روش بیشتر تمرکز کند و فکر می‌کنم این تیم توانمندی صعود از گروه خود در جام جهانی را خواهد داشت. کی‌روش هم مثل ایرانی‌ها شده و درباره این موضوع گفت ان‌شاءالله.

منصوریان در پایان گفت: من سه بازی به تیم ملی اضافه شدم و هم تجربه بسیار خوبی برایم بود و هم اینکه باعث افتخارم بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها