jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۸۷۵۵ ۲۷ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۲

مرکز هنر‌های نمایشی رادیو چند سریال رادیویی را ویژه ماه رمضان برای پخش از شبکه‌های مختلف تولید کرده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی رادیو، گنجشک‌ها در برف، خواستگاری، کیست این پنهان مرا، حکایت سه دله دزد، باغ سبزی، زیرزمین،سایه روشن، مهمان ناخوانده سحر، یک بام و دو هوا، تیغ و طلسم، غریبه، رازدار کوفه، سرنوشت ناگزیر وجغرافیای قصه و لحظه‌های با تو بودن عناوین برخی از نمایش‌ها و برنامه‌هایی است که با هنرمندی بازیگران مرکز هنرهای نمایشی رادیو در این ایام پخش خواهد ‌شد.

در این آثار جمعی از شناخته شده‌ترین هنرمندان همچون ژاله علو،توران مهرزاد،فرهنگ جولایی، اکبر زنجانپور، صدرالدین شجره، میکائیل شهرستانی، علی عمرانی، فریبا متخصص، بیوک میرزایی، محمد عمرانی، محمود احمدی، محمد مهاجر، مهین نثری، مهدی صباغی، رحمان باقریان، شهریار کرمی، مهتاب امینی، زهره مجابی، خسرو فرخزادی، رضا عمرانی، رامین پورایمان، صدیقه کیانفر، ناهید مسلمی و شهلا نیساری بازی کرده‌اند.

خلاصه برخی از سریال‌های رادیویی عبارتند از:

حکایت سه دله دزد: سه جوان به دنبال یافتن گنج وارد روستا می‌شوند و از آنجا که محل اختفای گنج مسجد آن روستاست به بهانه کار خیر به تعمیر مسجد مشغول می‌شوند.

باغ سبزی خاطرات آقا جواد و همسرش است که یک باغ دارند و در ماه رمضان اتفاقاتی در این باغ می‌افتد که شنیدنی است.

سایه روشن: نوروز، نذری را که زن زائری به او داده ادا نکرده است. جیران دختر کوچکش مریض می‌شود. نوروز می‌پندارد که چون نذرش را ادا نکرده دخترش مریض شده است.

مهمان ناخوانده سحر: میثم، امید و مجید در شب‌های رمضان برای کنکور درس می‌خوانند. اما با ورود عمه مادری امید ماجراهایی به‌وجود می‌آید.

تیغ و طلسم: سه نفر برای انجام ماموریتی آماده می‌شوند. این ماموریت فراخواندن سه نقال از سه شهر مختلف به یک سرزمین جادویی و سپردن ماموریتی بسیار عجیب به این سه نفر است.

‌ علاوه بر نمایش‌های سریالی، نمایش‌های رادیویی تک قسمتی نیز از شبکه‌های مختلف رادیویی پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر