jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۳۱۶ ۲۱ تير ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۰

مرد جوان کانادایی الاصلی که به جرم هل دادن یکی از همکارانش روی ریل‌های قطار دادگاهی شده بود به حبس ابد محکوم شد.تری سپل متهم است در فرصتی مناسب جوآن رینوز رقیب کاری‌اش را روی ریل‌های قطار متروی واشنگتن هل داده و سبب مرگش شده است.

با وجود ضبط تمام​ صحنه‌های این جنایت در دوربین‌های مداربسته ایستگاه قطار، آقای سپل هیچ جای دفاعی برای خود باقی نگذاشته و با رای دادگاه به حبس ابد محکوم شده است.

خانواده مقتول 22 ساله که از مرگ او بشدت متاثر بودند، با شنیدن حکم حبس ابد برای قاتل ابراز رضایت کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر