jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۴۰۰۰۱   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۰۰:۲۱

جام جم آنلاین: پلیس یازده کشور در عملیات هماهنگی با حمله به مراکز ناقض کپی رایت روسای جامعه موسوم به warez را با بیش از 200 رایانه توقیف کردند.


جان آشکرافت وزیر دادگستری امریکا گفت پلیس این کشور به همراه 10 کشور دیگر به سازمان ها و مراکزی که فیلم ، موسیقی و نرم افزار غیرقانونی را در اینترنت تولید و توزیع می کردند حمله بردند.
در این حمله پلیس های بلژیک ، انگلیس ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، مجارستان ، هلند ، ایرلند شمالی ، سنگاپور و سوئد نیز شرکت داشتند.
البته دپارتمان قضایی امریکا تاکید کرد که در این کشور فردی بازداشت نشده اما سایر کشورها بدون ذکر جزییات دست به بازداشت مظنونان زدند.
توضیحی در مورد هویت بازداشت شدگان داده نشده است.
گفته می شود اکثر رایانه ها در شبکه های به اشتراک گذاری فایل (P2P) مشارکت فعالانه داشته و دست به توزیع فایل می زدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.