jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۴۲۰۹   ۲۳ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش: هفته ششم لیگ دسته یک فوتبال ایران (جام آزادگان) با شکست سنگین شاگردان فیروز کریمی و پیروزی پرگل شاگردان اکبر میثاقیان همراه بود. در حساس‌ترین دیدار این هفته و در گروه اول شهرداری تبریز صدرنشین گروه در روزی که دیدار جدی‌ترین تعقیب‌کننده‌اش، صنعت نفت آبادان با مس رفسنجان به دلیل تعلیق باشگاه مس لغو شده بود در بوشهر جشنواره‌ای از گل به راه انداخت و با 5 گل ایرانجوان این شهر را در هم کوبید تا با 16 امتیاز به پیشتازی خود در این گروه ادامه دهد، در دیگر دیدار حساس این گروه شهرداری بندرعباس در خانه 2 بر یک مغلوب کاوه تهران شد تا روند نزولی خود را در 2 هفته اخیر ادامه دهد.

نتایج دیگر دیدارهای این گروه به این شرح است: تربیت یزد صفر ‌ اتکا گرگان2، شاهین اهواز صفر ‌ پیام مخابرات شیراز صفر، داماش لرستان صفر ‌ سپاهان نوین اصفهان 2 و شموشک نوشهر یک ‌ پیام مشهد یک.

اما مهم‌ترین اتفاق هفته ششم در گروه دوم رخ داد؛ جایی که داماش گیلان، تیم فیروز کریمی در قائمشهر برای نخستین‌بار در این فصل شکست خورد. داماش در این دیدار 4 بر یک قافیه را به نساجی قائمشهر باخت تا با توجه به برتری 2 بر یک برق شیراز مقابل گل‌گهر سیرجان، این دو تیم در صدر جدول در عدد 13 برابر شده و داماش با تفاضل گل بهتر در صدر جدول باقی بماند. نتایج سایر دیدارهای این گروه: فولاد اهواز 2 ‌ آلومینیوم هرمزگان 3، شیرین فراز کرمانشاه صفر مهرکام پارس تهران صفر، نفت تهران 2،‌ مس سرچشمه 2، شن‌سای اراک یک -کوثر لرستان یک، گسترش فولاد تبریز صفر- پتروشیمی تبریز 2.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر