jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۹۳۷۲۸   ۲۳ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۵:۰۵

رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا/چین

حدادی به مدال طلا دست یافت

پرتابگر تیم ملی دوومیدانی کشورمان مدال طلای هجدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا را برگردن آویخت.

در روز پایانی هجدهمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا بعدازظهر امروز به وقت تهران، احسان حدادی و محمد صمیمی در پرتاب دیسک به رقابت با 11 حریف خود پرداختند و موفق شدند عناوین اول و دوم را از آن ایران کنند.

احسان حدادی که شش پرتاب انجام داد پس از آنکه در پرتاب سوم خود 83 متر و 64 سانتیمتر پرتاب کرد، در پرتاب های چهارم تا ششم مرتکب خطا شد تا با رهمین رکورد عنوان قهرمانی و مدال طلا را از آن خود کند.

محمد صمیمی دیگر پرتابگر کشورمان نیز در پرتاب ششم خود به رکورد 64 متر و یک سانتیمتر رسید و مدال نقره این دوره از رقابتها را به خود اختصاص داد.

" او تائو " از چین با پرتابی به میزان 59 متر و 27 سانتیمتر عنوان سوم را به خود اختصاص داد.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر