jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۰۹۷ ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

روابط عمومی: 22021955

00/7 صبح آمد (زنده)‌

20/9 سلامت باشید (زنده)‌

زنان و زایمان / با حضور دکتر مهدوی

15/10 خانه فیروزه‌ای (زنده)‌

30/11 شمارش معکوس (زنده)‌

15/12 سمت خدا

سیره پیامبر اکرم(ص)‌/ با حضور حجت‌الاسلام نقویان

30/13 بهونه

45/13 طنز مسافران (تکرار)‌

45/14 دایره طلایی (زنده)‌

00/16 دل نوازان (تکرار)‌

45/16 روبه فردا

00/18 گزینه جوان (زنده)‌

00/19 کوچه‌های بی‌قرار (زنده)‌

این برنامه به طور مستقیم به مناسبت شهادت امام جعفر‌صادق(ع)‌ نمایش داده می شود. در این برنامه کارشناسان و چهره‌های شناخته شده مذهبی به بررسی تاریخ و سیره زندگی حضرت امام جعفرصادق(ع)‌ و فقه جعفری خواهند پرداخت.

45/20 دل نوازان

30/21 مثل باران

دوربین این برنامه مستند به حوزه علمیه رفته و طی گفتگو با طلاب و اساتید حوزه، پیرامون اوضاع و احوال امروز، حوزه و روش‌های تدریس گفتگو انجام می‌دهد. همچنین در این مستند نقدی بر تاثیر سیره زندگی امام‌ صادق‌(ع)‌ و تربیت شاگردان توسط ایشان در اعتقادات شیعه ارائه می‌شود.

15/22 سخنرانی مذهبی

00/23 ویژه شهادت (زنده)‌

ارتباط مستقیم با حرم حضرت معصومه(س)‌: شامل شناساندن هر چه بیشتر شخصیت امام صادق(ع)‌ و نقش ایشان در حرکت و رشد تشیع/ مراسم عزاداری شیعیان ایشان در جوار بارگاه حضرت معصومه(س)‌/ همچنین این برنامه برای پوشش همایش امام صادق(ع)‌ که در دانشگاه امام صادق‌(ع)‌ با موضوع و پرسش و پاسخ‌های چالشی در مورد مسائل اعتقادی دانشجویان و استادان با حضور کارشناسان تهیه شده پخش خواهد شد.

00/24 دوران ما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر